reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
gdzie się wszystkie podziały?? oby nie na porodówkach, nie chcę zostać sama!! :confused:
namówiłam mego Stasia na długi spacer, w końcu nie mam jeszcze serduszka Wielkiej Orkiestry! nawet nasz premier zbiera kasę do puszki, więc jedziemy mu dorzucić co nieco, do potem!! :-D
 
agnie, dobre!! ja już też powoli się filmuje, no ale cóż, poczekamy jeszcze troszkę, w środe kolejne KTG (o ile do tego czasu nie urodzę) i zobaczymy co da sie zrobić :oo::eek: ehh, już mnie męczy to czekanie!! :wściekła/y:
idę sie szykować i lecimy na spacerek
 
No coż ja po 2h spacerze, na KTG mam sie zgłosić we wtorek i też raczej nic sie nie dzieje. To znaczy ja juz sie pogodziłam z tym, ze Dawid sam nie wyjdzie tylko mu w tym pomogą i ze bedzie to dopiero po 20 stym.
Na USG był sprawdzony i nie jest mały wrecz przeciwnie juz przekroczył 40 tydzien, tylko sie ociąga małolat i nie ma mocnych na niego.
Joasiu ja wiem, ze tak z nimi jest ale to jest kwiatek nie do kupienia a ja go hodowałam 4 lata i teraz chce mi sie wyc jak na niego patrze bo jak mu przegniją korzenie to bedzie juz nie do odratowania i ziemie tez juz nic nie da, ze zmienie bo to juz jest w kozeniach.:no:
 
O kurcze Agnie ale masz sny:szok: Ta antenka byla najlepsza!!!
Dziewczyny ja tez bym poprosila o numer telefonu do Was na PW,zeby w razie czego sie szybciutko pochwalic moim skarbem. Poki co zadnych objawow ale jeszcze mi troche zostalo do terminu.
Albi ale Twoj Dawidek to uparciuszek hihihi!!!! Ale nie denerwuj sie ,on juz i tak niema innego wyjscia.... Lada dzien juz bedziesz Go tulic.
 
reklama
Frodo i Pandorax - ogromniaste gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!
oj jak ja Wam zazdroszczę, że już po wszystkim :tak:

Agnie - ale masz okropne sny :no::szok: moje koszmary to sprowadzały się do tego, że poszłam rodzić a dla dziecka w domu nic nie było przygotowane i nie miałam żadnych ubranek a ja siedziałam i płakałam !!! i to był dla mnie koszmar, ale Twoje to przechodzi ludzkie pojęcie !!!!

pozdrawiam :-)
 
Do góry