reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

100 lat dla naszego Kubusiowego slodziaka

Wstalam dzis z nowa sila !!! zaczelam wydzwaniac po klinikach i znalazlam 3 neurologow dzieciecych. Na razie nie mam szans na dostanie sie do nich ale bede sie pachac drzwiami i oknami. Czekam na P i jedziemy do szpitala gdzie rodzilam i tam tez bede szukac pomocy chociaz dzwonilam i mnie poinformowali ze bez wyznaczonego wczesniej terminu sie nie dostane.
Co do gondolki to ciesze sie ze D ma jeszcze duzo miejsca bo spacerowka mimo ze rozklada sie na plasko nie ma resorow i na kazdym wyboju D podskakuje. Jednak co gondolka i resory to gondolka......
 
reklama
a tak moja Mimisia sobie slodko spi
 

Załączniki

  • 036.JPG
    036.JPG
    83,6 KB · Wyświetleń: 19
reklama
no widzisz pumi, już jest jedna dobra wiadomość, teraz będą się sypały jedna po drugiej aż się dowiemy ze Dominisia jest zdrowiutka!! :laugh2::laugh2: przecież nawet na zdjęciu widać ze jest śliczną zdrową dziewczynką!!
ja chyba kupie małej na dzień dziecka ten bujaczek co Wy macie Esti, bo ja dostałam od koleżanki ale on jest tylko do 9kg więc już za długo nie posłuży...
 
Do góry