Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij



konczy mi sie 6 tc. co do imienia to dla chlopca mamy juz od dawna wybrane Dominik.nad dziewczynka nie myslelismy bo raczej zbroilismy chlopca ale dla dziewczynki mam duzo wybranych imion.dzis mialam okropne mdlosci-kwasy mi sie w zoladku przelewaly i myslalam ze puszcze pawika w aucie jak jechalismy do szpitala ale uratowal mnie facet ktory nam zajechal droge i zrobila sie awantura i zapomnialam ze chcialo mi sie .......

, moje kolezanki póki co strasznie się rozleniwiły i zadna na razie nie chce mieć małego urwiska - niestety 
