reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
nutka ja zaglądam ale nikogo nie ma...
jak nowa praca????

jagna jak mieszkanko zdjęcia miałaś wkleić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aga co tam u was??????????????

NO I CO Z RESZTĄ????????????????????
 
Witam
Rowniez chcialam pogratulowac wszystkim ponowinie swiezo upieczonym mama i tym w kolejnej ciazy tez. A pamietam jeszcze jak sie wystkie zarzekaly ze koniec, kolejnego dzidziusia nie bedzie, haha.

Chcialam sie pochwalic ze moje dziecie zaczelo w koncu chodzic. Huuura. Jeszcze nie biega, kroczki stawia dosc pokracznie i jeszcze troche nam zejdzie zanim naprawde bedzie chodzil jak inne dzieci. Ale mamy postepy. Jestem przeszczesliwa.

Gratulacje:-D:-D:-D A tak się martwiłaś.


Nas troszkę nie było. Zdjęcia będą, na pewno, teraz już moge bo w końcu mam wszystkie lampy i meble w kuchni;-)
U ans się troszkę wydarzyło i neta nie miałam. Mała była 5 dni w szpitalu, złapała rotawirusa i się odwodniła, ale już OK.
 
Witaj Agusia:-)
U nas już Świątecznie domek ozdobiony, choinka ubrana:-D Celinka ubierała, zakładała bombki na lampki albo kładła na gałązki;-):-D mama poprawiała.
Na Święta prawie wszystko pogotowane i w zamrażarce. Dzisiaj bigosik leci;-)
Dziewczyny z okazji Świąt, dużo zdrówka, radości i pomyślności:-D
images

Wigilijny nadszedł czas,
całujemy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!


http://www.e-zyczenia.pl/zyczenia/bozonarodzeniowe/#ixzz18ddttva9
 
hej laski!!!:-)

u nas też ok, ja nadal z małym w domu siedzę! też już mam dużo na święta zrobione, mały łobuzuje ehhh samo życie!!!

aga a dlaczego mały na święta z Tobą a sylwestra z tatą??? tak osobno???

DZIEWCZYNY DLA WAS I WASZYCH RODZIN WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE NA TE ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA !!! DUZO ZDRÓWKA DLA DZIECIACZKÓW UDANEGO SYLWESTRA I OBY TEN ROK BYŁ LEPSZY OD POPRZEDNIEGO !!!
 
Witam i u nas wszystko ok ja pracuję mam naprawdę dobra prace ani sie nie namęczę i blisko.Wiki chodzi do szkoły a Amelka z babcia siedzi w domku ,ZAWSZE O 15 JESTEM W DOMU.
Aga właśnie jak to nie spędzacie świąt razem tylko osobno?
I MY CHCEMY WAM ŻYCZYĆ ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT I ŻEBY BOŻA DZIECINA ZAWSZE NAD WAMI CZUWAŁA.
 
Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idź śmiało!
Niech miłość bez ustanku Cię dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!
 
reklama
Do góry