reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

chcialam wam pokazac jak moj kot sie uklada za kazdym razem na lewym boku mojego brzusia. wczesniej tego nigdy nie robil-myslicie ze kocio cos wyczuwa?
 
reklama
aOLA ja chodze do prywatnego gabinetu i moja ginekolog mi nie zleciła. Nie wiem czemu tak jest
Pumi ale sliczny kociak :-)
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Ale się obżarłam owocami (banana, nektarynkę, jabłko, 2 kiwi i gruszkę)... uff :sorry:... tego mi trzeba było.
Wiecie może, czy konfitury (kupne) z czarnych porzeczek nie będą za słodkie, ani zbyt ubogie w witaminy?
Kupujecie już jakieś czasopisma? Jak kupiłam sobie ostatnio "Sharpe mama" są w nim super artykuły.:yes:

frodo, dzidzia214 - dzięki dziewczyny za miłe przywitanie!:-D
donia76 - też miałam robione badania na toxo., ale nie znam się na tym. Lekarz na pewno Cię poinformuje. Kiedy masz wizytę?:confused:
dzidzia214, esti 23 - oto link o który prosiłyście ...:wink:
Poznaj p
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Ale się obżarłam owocami (banana, nektarynkę, jabłko, 2 kiwi i gruszkę)... uff :sorry:... tego mi trzeba było.
Wiecie może, czy konfitury (kupne) z czarnych porzeczek nie będą za słodkie, ani zbyt ubogie w witaminy?
Kupujecie już jakieś czasopisma? Jak kupiłam sobie ostatnio "Sharpe mama" są w nim super artykuły.:yes:

frodo, dzidzia214 - dzięki dziewczyny za miłe przywitanie!:-D
donia76 - też miałam robione badania na toxo., ale nie znam się na tym. Lekarz na pewno Cię poinformuje. Kiedy masz wizytę?:confused:
dzidzia214, esti 23 - oto link o który prosiłyście ...:wink:

u mnie wyszło, że będzie dziewczynka.
ewa_adu - fajnie, że jesteś!:biggrin2:
pumi - śliczny kotek! Jakie ma oczy?:confused: Z pewnością zwierzęta wyczuwają zmiany.

Pozdrawiam Was serdecznie
 
o dzieki-zakochana jestem w tym kociaku po uszy-i wzajemnie. jedno co mnie martwi-kot szaleje na moim punkcie i jest cholernie zazdrosny i co to bedzie jak sie dzidzia na swiecie pojawi?
 
reklama
pumi slicznego masz kotka pokazywąłam mojej córeczce i stwierdziła ze tez chce miec takiego kotka z czerwona kokarka :szok:
 
Do góry