reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Moja ginekolog nawet mi nie wspomniała, że cos takiego mozna zrobić.

właśnie dlatego pytam.
Bo ja byłam wczoraj i tez nie wspomniala nawet, a słyszałam o tym badaniu.
A jak pójde następnym razem to na owe badanie będzie za późno. Myślałam że to robią rutynowo każdemu, jak np. morfologie.
Z Julą jak byłam w ciąży to też mialam jakieś badanie dziwne - test z krwi. Ok 2 tyg czekałam na wynik, bo szło to od nas do Wrocka. Ale teraz to juz nie pamiętam co to było. Robili mi gdyż było podejrzenie,że jest jakaś wada genetyczna (oczy się podobno nei schodziły ku sobie) .
 
reklama
ja byłam u radiologa(to badanie robi sie na lepsiejszym usg :-)), u nas w Kielcach to kosztuje 60zł. Moja ginekolog ma zwykle usg, może dlatego nie proponował mi tego badania.
A to badanie o którym mówisz, jeśli sie nie mylę to test PAAP-A krwi
 
oki Anja - dzieki-poszukam bo wlasnie ruszam w teren - umre jak nie zjem sernika wiec przy okazji moze i bob znajde
 
ciesze sie za wasze fasolki rosna i maja sie zdrowo!
ja ide w poniedzialek na wizyte i usg-to bedzie 9,5 tyg-szkoda ze za wczesniej na poznanie plci bo mnie ciekawosc zjada.
kupilam sernik ale bobu nie maja : ((((
 
wlasnie czytalam przepis-narobilas mi ochoty-ale juz drugi raz na ta patelnie nie wychodze-chyba jutro zrobie.
co do sernika to zjadlam 3 kesy i juz mi niedobrze-a tyle poswiecenia zeby go do domu przytargac-ufff
chyba siegne z powrotem po sledziki-zdecydowanie mi lepiej podchodza
 
reklama
tą przeziernośc karkowa powinien robic każdy lekarz w ramach wizyty Kurcze nie wiem dziewczyny czemu tego nie macie:no: natomias badania z krwi z Piotrusiem nie miałam ale teraz mam mieć (u mojego lekarza to standard)
może te badania robia tylko na prywatnych wizytach-taka moja teoria:eek:

co do jedzenia to wreszcie zjadłam coś innego niz ser żółty-ser biały:-D
 
Do góry