reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
dzięki dziewczyny za rady.
aOLA to mnie pocieszyłaś, jeszcze 6 miesięcy z taką twarzą :)
esti 23 wpisz po prostu w wyszukiwarce "płeć dziecka" :)
 
Dziewczynki ja sie zbieram do pracy....:(
mam strszny humorek, zle mi z wszystkim:(
straram sie myslec o Malenstwie ale to silniejsze ode mnie...
super dzis bede wygladala zapuchniete oczka i nosek czerwony:(
zmarnowalam caly dzien.....
milego dnia Dziewczynki
 
Czesc jha dzisiejszy dzien spedziłam pracowicie zrobiłam porzadki w szafkach i powywalałam niepotrzebne rzeczy teraz przygotowuje sie do lekarza buziolki
 
dzien dobry dziewczynki!
co do cery-tez nie umiem nic doradzic bo moja- jak pupcia niemowlaczka a do tego wloski na glowie odzyly.
co do snow-ja dzis snilam ze jestem w wiezieniu i nie wiem za co-od razu siegam po sennik bo moje sny sie zawsze sprawdzaja-i oznacza to ze nie musze sie martwic o jadlo-hihih
krokodyl-zli ludzie cie otaczaja

wczoraj odstawilam kolejny hicior z czajnikiem-mianowicie okolo 6 zachcialo mi sie herbaty wiec wstawilam czajnik elektryczny i poszlam ogladac film. o 7 przyszedl P. z pracy i pyta czy wstawialam czajnik? -no wstawilam ale zapomnialam ze chce herbate- a on na to za nastepnym razem zebym nie zapomniala nalac wody do srodka!!! ups- czajnik pusty rozgrzal sie do czerwonosci ale dziwie sie za nie ma zadnych zabezpieczen i sie sam nie wylaczyl jak zapomnialam go napelnic
 
dzieki Pumi no to super! te krokodyle byly calkiem fajne takie dinozaury -krokodyle i rybki tez byly(kolorowe) jak na rafie.W sumie to tez bloto bylo bo te krokodyle po blocie chodzily a jak sie do blota wskoczylo to egzotyczne rybki:no:
Hehe, cos kiepsko z moim umyslem!Moze powinnam to namalowac, wyobraznia pobilabym S. Dali:-)
 
O matko Pumi dobrz, że domq nie spaliłaś. Widzę, że jesteś podobnie roztargniona jak ja :)

Jeśli chodzi o włosy i paznokcie to słyszałam ze w ciąży się poprawiają, odżywają, a po ciąży zaczynają wypadać, w przypadku paznokci łamać się. U mnie jak zwykle jest na odwrót, wypadaja mi garściami a paznokcie gorzej wyglądaja niz po tipsach.

Przypomniało mi się , kiedys od kolezanki dostałam jakiś 'wielki sennik", ale go nie używam, bo co bym nie sprawdzała to zawsze wychodził mi ślub lub fałszywi znajomi :). no cóż autor nie popisał się zbytnia fantazją :)
 
reklama
ja dzisiaj sobie zrobie obiadek-petarda jak wroce z pracy, zapiekanke francuzka a na deserek bob z maselkiem i koperkiem, mniamniam
 
Do góry