reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

poszłam do przychodni i poprosiłam babke ze to pilne USG i...umówiła mnie na poniedziałek 8rano:-)

Pumi u nas jest nystatyna Ja ją brałam w ciąży
Natka ja tam wcinam gołąbki czy kapustę z grochem

Alunia w dzien śpi różnie Przeważnie ma trzy drzemki po 1h Na pocieszenie powiem że synek miał tak samo aż skończył 2latka Od tego momentu (do teraz) spi raz ale 3-4h:-)
 
reklama
hej.


co do gołąbków-przecież kobiety karmiące nie mogą jeść takich potraw!!! a co dopiero dziecko 6 miesięczne:wściekła/y: szczerze mówiąć to niewiem dlaczego podałaś dziecku coś takiego,poniewaz to ciężkostrawne nawet dla dorosłych:no:

wiecie co mam znajomą której synek jest starszy od Zosi o 2 tygodnie i on juz je wszystko-nawet ogórkową zabielaną śmietaną i ziemniaki od obiadu ze sosem:baffled:

ale po forumowej rozmowie na temat mleka krowiego nie rozmawiam z nią na temat jedzenia i niech robi co chce,tylko dziecka szkoda:angry:

No co to nie ,naprawde szkoda dzieciaczka.DZUBA to mi własnie chodziło troszke może przesadziłam ale tylko zdziebko jej dałam .A dzieki wam zastanowie sie 10 razy zanim jej cos dam do jedzenia.Moja Amelka spi 2,3 razy dziennie po 30,40 minut dziennie ale wstaje o 7.30,8 i idzie spać o 20 nieraz je w nocy a nieraz nie,wiec sie ciesze.
 
Ja juz ochłonelam po weselu... nastepne fotki, te są z poprawin
 

Załączniki

  • IMG_6653.JPG
    IMG_6653.JPG
    24,9 KB · Wyświetleń: 29
  • IMG_6663.JPG
    IMG_6663.JPG
    23,7 KB · Wyświetleń: 26
Anja- dzieki za zainteresowanie. Od momentu kiedy podpisalam papiery - maja 45 dni na decyzje i caly ten proces , wiec zostalo im chyba jeszcze kilka dni. Przyslali mi juz raporty wszystkich ewaluatorow. Przeczytalam od deski do deski i wychodzi z tego wszystkiego , ze Mimi jest w 70 % na poziomie dzieci w jej wieku a 30 % ma opoznienia. Duuuzo tych terapi jest zarekomnedowanych wiec pewnie bede miec rehabilitacje z 4 razy w tygodniu. Czekam na telefon z wezwaniem na ostateczna komisje. Na razie nie wiem ile moj klocuszek wazy bo nie bylam u pediatry dawno dawno. Ide w przyszlym tyg bo zblizaja sie szczepnienia na 6 mc , wiec sie pochwale naszymi kilogramkami
 
ja juz po spacerku. obiadek juz ugotowany, teraz gotuje zupke kamilkowi..muszekupic ta wode z gerbera bo kamilek soczki niby lubi alepije tylko troszke i niechce,a pic mu sie chce dalej bo jak mu dam wode przegotowana to wypija .
czy wasze szkraby maja swoje ulubione zabawki ktore im sie caly czas tak samo podobaja .kamilek ma nadal ulubionego byczka maskotke z ktorym spi i bez ktorego niezasnie .gdybym go zostawila gdzies lub zgubila to biada mi. i uwielbie garnuszek na klocuszek tym moglby bawic sie caly dzien.
Pumi ogladalam zdjecia Dominisi na NK jest przesliczna. a kamil jak na nia patrzyl .
 
Pumi czyli dobrze myśle, ze sie tylko na strachu skonczyło :-) z Misia? Czy za jakiś czas, po rehibilitacji te 30 procent ma szansie zmniejszyc nawet do zera??
 
hejka, wiecie co to co przeczytalam o zywcu to prawda bo jak pracowalam w sklepie to byl moment kiedy wycofywali ta wode i niby nad tym czuwali eksperci ktorzy prowadza badania od lat i jeszcze nadodatek z instytutu matki i dziecka, jakas paranoja i tacy ludzie maja ukladac schematy zywieniowe dla niemowlat? Niby tez fachowcy a co sie okarze ze go..no sie znaja wiec ide swoim rytmem i sama wiem kiedy i co podac mojemu dziecku ale bez przesady golabka bym sie nie odwazyla, wole sama ugotowac cos dla Natali niz ma jesc te paskudne sloiczki naszczescie jej one nie smakuja i nawet jak gdzies wychodze to wole wziac owoca jakiegos niz ten sloiczek, tyle tam paskudztw, niby bez chemi i tak dalej ale w to nie wierze bo by nie mialy takiej dlugiej daty spozycia a troche sie na tym znam bo z zawodu jestem technologiem zywnosci i sprawdzalismy ile np. chemi zawieraja dane produkty ale to moje zdanie
Zgadzam się z tym że w słoiczkach chemia jest. Dlaczego sok ze zwykłego banana mogę sprać samym mydłem, a tego ze słoiczka vanihem usunąć nie mogę tak samo jest z brzoskwiniami i jagodami a one wiadomo jak plamią. Sama gotuje zupki i deserki.
 
reklama
dziewczyny ja daję Gerbeka wodę taką po prostu do picia, nie gotuję, nie podgrzewam, a do mleka daję zwykłą z kranu przefiltrowana (my zawsze filtrujemy w specjalnym dzbanku Brity bo u nas woda koszmarna zakamieniona), soczki daję też Gerbera, nie podgrzewam, stoją w temp. pokojowej i takie daję, chyba że otwarte mają być długo to chowam do lodówki i przed podaniem podgrzewam do temp. pokojowej, ale nie chce żeby były zbyt ciepłe, bo te co są z jabłkami podgrzane są kwaśne jakieś bardziej i mojej nie smakują... :baffled:
Ja od urodzenia daje Celince zwykłą kranówę oczywiście przegotowaną, mamy bardzo dobre ujęcie, więc nie filtruje. Od tygodnia dodatkowo wprowadzałam jej wodę żywiec zdrój, przegotowaną, bo jedziemy na wczasy do Piły a tam okropna woda jest, wole kupić i przegotować nawet do mycia.
 
Do góry