reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Mili bardzo ładna sukienka i bardzo ładnie w niej wyglądasz:tak:
Ja jutro swoją czerwoną odbieram od krawcowej,to może też się pokarzę:-p
 
reklama
:sad:Albi szczerze ...........ale w sercu mam sily dla Aniolka mega:zawstydzona/y:
Mili alez masakra 6 zabkof rewelacyjnie!a wygladasz uroczo!!!kolor mi sie bardzo podoba i pasuje Ci:tak:Kama czekam zeby Ciebie zobaczyc!!!ino mi dlugo nie zwlekaj:-p
 
dziekuje za pochwale;-)
a nio juz 6 zabkow i na dole jeszcze beda jej szly bo ma biale krechy ciezko to wytrzymac ale dam rade niech wylaza wszystkie bede miala swiety spokuj:-D
 
Mili sukienka piekna, ja wygladałabym w niej jak wielorybica. masz na sobie buty na wysokim obcasie czy nie?? Jezeli masz i masz czas na odbrobine skrócenia sukienki to cie wydłuzy i wysmukli. Stopy musza byc widoczne przy takiej sukience wowczas sylwaetka jest szczuplejsza.
 
Albi dzieki, butow nie mialam musze dopiero kupic bo juz wiem jak dokladnie to kolor, co Ty opowiadasz to ja wygladam jak wielorybica
 
Wcale nie wygladasz. Masz ok ramiona w tali wszystko gra tylko twarz jest nieco pucowata ale to widac przez to, ze masz taki makijaz swiecący na sobie i źle włosy ułozone. Widac, ze sa pieknie scieniowane i do twarzy idealne. Tylko je z zaszuszu wyjmi i wygladac bedziesz super.
 
Albi ja wogole dzisiaj wygladalam jakby we mnie piorun strzelil a wlosy mialam wyprostowane a wilgotno na dworze i sie poskrecaly to zalozylam za ucho i wogole cala geba mi sie swiecila bo naszybkiego sie malowalam bo do lekarza jechalam i przesadzilam:baffled:
 
Mili- jak dla mnie to bomba!!!!!!!!!! ja mam ostatnio zajawke na lososiowy kolor w ubiorze. Dzis Mimi kupilam dresik w kolorze twojej sukienki. Zazdroszcze juz 6 zabkofff, u nas chyba na razie zebole przystopowaly bo Mimi grzeczna jak aniolek.

Kupilam dzis krzeselko do karmienia i gryzaczek go kotrego sie wklada kawalki owocow i dziecko sobie memla. Albi sie kiedys o niego pytala czy to prawda ze robi furure w USA?:-D Robi, robi hihihiih
Albi - poczekaj bo niedlugo ci sie bedzie wyslizgiwal z lozeczka i pofrunie przystojniak na jakies podoboje kobiece hihihihi
A co do celulitu u Mimi - to ja zartowalam. Ostatnio wyczytalam ze zmagazynowany teraz jest potrzebny w pozniejszym okresie zycia. Zeby zaraz ze mnie co niektore nie zrobily pustej laluni- ze sie przejmuje tluszczykiem niemowlecym
 
mili sliczniusia jestes tylko buzia sie swieci ale pozatym wszystko rewelacja :-) ja to jestem grubas nie z tej ziemi ... niestety :-(

Pumi ale ci zazdroszcze Aniołka bo ja mam diabła wcielonego jak i inne popostu terroryzm sie szerzy i nic wiecej !!!! pol nocy nie przespane ale tylko pol bo przez 1 pol J wstawal do niego :-) ma urlop wiec troche wiecej bedzie mi pomagadl przy malym :-) cale szczescie bo ja juz mam doscy. pumi pokaz no ten gryzak :-)

kama czekamy na ciebie lasencjo zebys sie pochwalila :-)
 
reklama
Do góry