reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Sylka- gratulujemy zakonczenia rehabilitacji. My wlasnie zaczynamy od nastepnego tyg. Na razie wstepnie jest na 6 miesiecy, 6 razy w tygodniu.
Co do butow to ja mam zapas do najblizszego lata bo jest u nas wyprzedaz butow BARTKA z polski z powodu likwidacji sklepu.
 
Witam z rana moja niunia nie budzi sie w nocy dojedzenia jak zje o 19 to dopiero o 5 rano jaj mąż do pracy idzie.I SPI DO 7 a potem o 8 pół godzinna znowu spania,aby już tak zostało.
 
A ja już od godziny na nogach,zupka dla Kubusia się gotuje,pranie się robi.Dziś musimy iść na zakupy bo jutro święto i muszę coś dla mamy kupić bo ma dziś urodziny.Myślę że kupię jej kwiaty ona lubi kwiatki i zawsze to tak miło jest.:)Noc minęła spokojnie tak się zastanawiam czy wczoraj małego rzeczywiście dziąsełka swędzialy czy może coś innego mu dolegało?Ale tak pakował wszystko do buzi że chyba tak..
 
dzien dobry:-)
my spalismy dzisiaj w trojke- mala się budzi ale to chyba przez ząbki-dobrze ze nie płacze.
my buty różne nosimy-bo każda firma ma inaczej-niektóre pasuja 3-6m a niektóre 6-9m. teraz juz myśle zeby kupić małej dobre usztywniane buciki-bo dziecko jak zaczyna wstawać to powinno mieć dobre buty.


pozdrawiamy:-)
 
cześć dziewuszki :-) chyba Majce wkrótce wyjdzie ząbek, bo zauważyłam rano zaczerwienione dziąsełko i płacze jak sie go dotknie. Tylko czy to możliwe, żeby najpierw wyszła dolna trójeczka??? hmmm...byłam pewna że zazwyczaj sa to dolne jedyneczki, ale jak widac-nie ma reguły bez wyjątku:-)
 
co do bucików to Maja nie miała jeszcze na nóżkach (jak jest zimno to zakładam jej takie cieplutkie śliczniutkie skarpetusie), ale na jesień i zimę juz musimy jakieś kupić. Pracowałam kiedys w sklepie obuwniczym i niestety wim, że ciężko jest dobrac wygodne butki dla takiego maluszka.
 
witam. noc minela spokojnie zarono dla mnie jak i dla kamilka. Sylka ,Esti Szczypawka ,Albi dzieki .wiecie za co.
ale glupia pogoda na dworze swieci slonce jest upala za chwilke zachodzi slonce i zimno i tak naprzemian.musze wyjsc i bede musiala kamila ubrac na cebulke albo niewiem .
 
reklama
Kubasek miał takie małe buciki welurowe które mu zakładałam jak było zimno na spacery.Teraz jak jest ciepło to tylko ma skarpetki na nóżkach na spacerze a w domu to często z gołymi stópkami szaleje i bawi się nimi.Na jesień i zimę będę musiała mu coś kupić bo to za duży chłopak będzie żeby bez butów latać:)
 
Do góry