reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja na fb grupy mam wloczone nikt nie widzi ani jednej tak powinnam mniec... Zgagi nie mam na szczęście od poniedziałku idę do pracy jak wytrzymam bez dzemu malinowgo i bez ciągłego jedzenia
 
Mam takie pytanie.
Czy wasi partnerzy bada chodzić z wami lub chodzili w poprzednich ciążach do ginekologa? Jak tak to od którego tygodnia?
 
Przywitam się :-D Jestem nadal przed terminem miesiaczki, natomiast testy już pozytywne i wczorajsza beta 13,49 ☺️ przewidywany termin połowa stycznia :)
 
reklama
Mam takie pytanie.
Czy wasi partnerzy bada chodzić z wami lub chodzili w poprzednich ciążach do ginekologa? Jak tak to od którego tygodnia?
Mój mąż na pewno, gdy tyko będzie taka mozliwosc, będzie ze mną chodził :) nie wiem od którego tyg, jak lekarz pozwoli :)
Swoją droga, od którego tyg usg wykonuje się przez brzuch?
 
Do góry