reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A czesto Ci sie to zdarza? Ja mam tak kilka razy na dzien, najpierw sie balam ze cos jest nie tak, ale szyjka w porzadku wiec na razie obserwuje to tylko.

Tak. Od dawna i kilka razy dziennie, ale na początku tez miałam wszystko w porządku z szyjką. Dopiero w środę na wizycie się okazało, ze się skraca. Właśnie jestem podłączona do ktg i przy tych napięciach piszą się skurcze.
 
reklama
Tak tylko z jednej strony to też twardnienie? Ja mam doslownie czasem takie wybrzuszenie twarde najczesciej po prawej stronie pępka tam gdzie dupka leży,a druga strona brzucha miekka.... mi lekarz mowil ze twardnieje caly brzuch i zaczyna sie od gory i idzie do dolu... tak to czujecie? Bo jiz zaczynam sie martwic, bylam pewna ze to dziecko sie wypina!
Mi tez twardnieje czasem tylko jedna strona brzucha i na ktg pisze się napięcie.
 
Cześć mamusie. Widzę, że bardzo dużo mnie ominęło. Dzisiaj byłam u mojego gina i musimy się oszczędzać. Corcia Michasia położna glowkowo rośnie, ale jest za mała, żeby się pojawić na tym świecie. Mamy 28+1 tc. A co u Was kochane?
 
Tak. Od dawna i kilka razy dziennie, ale na początku tez miałam wszystko w porządku z szyjką. Dopiero w środę na wizycie się okazało, ze się skraca. Właśnie jestem podłączona do ktg i przy tych napięciach piszą się skurcze.
Ciekawe dlaczego to tak nagle u ciebie wyszlo? Nadal nic sie nie dowiedzialas pewnie od lekarzy na ten temat? 3mam za ciebie kciuki aby te wszystkie leki ci pomogly i wypuscili cie niedlugo abys mogla w domu na spokojnie donosic!
 
Ciekawe dlaczego to tak nagle u ciebie wyszlo? Nadal nic sie nie dowiedzialas pewnie od lekarzy na ten temat? 3mam za ciebie kciuki aby te wszystkie leki ci pomogly i wypuscili cie niedlugo abys mogla w domu na spokojnie donosic!

Niestety nie wiem. Lekarze mi nie dają żadnych leków... dosłownie żadnych. Tylko mi dali te sterydy, dwa dni temu tę pompę i immunoglobuline. Nic mi nie dają, nic mi nie mówią. Mam już serdecznie dość leżenia tutaj.
 
Niestety nie wiem. Lekarze mi nie dają żadnych leków... dosłownie żadnych. Tylko mi dali te sterydy, dwa dni temu tę pompę i immunoglobuline. Nic mi nie dają, nic mi nie mówią. Mam już serdecznie dość leżenia tutaj.
Moja tesciowa pracuje w sluzbie zdrowia i niestety, ale jak nie zaniesiesz dobrego alkoholu lekarzowi w szpitalu to cie każdy olewa;( Jak tesc mial w tym roku operacje to co 2gi dzien to dla lekarza to dla pielegniarek cos zanosila -dopiero wtedy sie nim zajmowali. Moze niech twoj mąz sprobuje tego sposobu? Wiem,ze to chore i tego nie poprieram ale tak sie zalatwia sprawy w naszym kraju. Najwazniejsze ze na pluca dostalas sterydy, to juz dziecko bedzie w miare bezpieczne!
 
Cześć mamusie. Widzę, że bardzo dużo mnie ominęło. Dzisiaj byłam u mojego gina i musimy się oszczędzać. Corcia Michasia położna glowkowo rośnie, ale jest za mała, żeby się pojawić na tym świecie. Mamy 28+1 tc. A co u Was kochane?
O Inesso kopę lat. Ja obecnie 29+6 we wtorek moja diablica ważyła ok 1430 i wyliczyłam że rośnie ok 21g dziennie wiec smiem przypuszczać ze jutro przekroczy 1,5 kilo:D dziś jestem jak przetrącony dziad. Boli mnie kość ogonowa i brzuch. :D chyba czas umierać.
 
reklama
Do góry