reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Chciałam napisać i zapomniałam.
W zeszłym tygodniu, jak poszłam na pilates, mała bardzo się rozpłakała, teść nie umiał jej uspokoić, była rozdrażniona, każdy dźwięk ją wybudzał, jak w końcu zasnęła, a nigdy się tak nie zdarza.
Pomyślałam, że ma może skok.
Ale wczoraj, jak poszłam na basen, było to samo. Mąż nie umiał jej uspokoić, powiedział, że mała robi grymas twarz w podkówkę, taki, jakiego nigdy nie robiła i płacze w rytm "ma-ma".
I że ewidentnie płacze za mną.
I jak tu z domu wyjść?
 
reklama
Pasibrzuch... mysle, ze cos w tym jest skoro Emilka tylko z Toba przebywa cały czas, bardzo dobrze, ze czasem zostawiasz ja z kims innym, przyzwyczaj ją do innych osób, zeby pozniej było łatwiej:tak:

U mnie czasem jest podobnie, choc wczoraj na szczescie Agatka była grzeczna:tak:

Ale ja za chwile na łeb dostane, Agata mi dzis zrobiła pobudka o 5:30, wczesniej o 5 mąż jak wychodził, a o 6:20 przylazła Paulina...
Obie dzis okropnie marudne:-( Juz mam dosc, a dopiero 11:30, gdzie tam wieczór...

Dormark... zdrówka dla córci!!!
 
Jolcia-Mam ten sam sposub przy Nicol sie sprawdzil si sprawdza sie u Mij jak padnieta , ale rodrazniona i nie moze sama zasnac.
 
Witam dziewczynki, wróciłam cała i zdrowa, nie było aż tak źle, tylko przestraszyłam się że gumę złapałam w dwóch kółkach, ale okazało się że to wiatru mało, pojechałam na stację benzynową, dopompowałam i dalej w drogę, ale jestem z siebie dumna.
Miki został z M pierwszy raz na dłużej i M zachwycony, nawet rosół ugotował i twierdzi że mógłby siedzieć na macierzyńskim.

Dzisiaj jeszcze do państwowego neurologa i na rehabilitację, zobaczymy co nam powiedzą.

Paula, Dormark - zdrówka dla córeczek.

E_milcia - my jeszcze walczymy z ciemieniuchą, czy Emolium ma specjalny balsam do pielęgnacji skóry głowy?
 
Aaaaaaaaaa miałam mówić ;D
Wygraliśmy w koncu z ciemieniuchą ;D;D;D
Szampon emolium i emulsja na suchą skórę główki zdziałały cuda!!
Tak więc, jeśli któraś się męczy nadal (chociaz nie wiem czy ktos tak dlugo jak my walczy) to polecam!! ;D

My sie meczymy...
Przez te włosy małej nie umiem niczym jej tego "wydrapac"... Zadne mleczko, oliwki, itp... nic nie pomaga.
A ten szampon to drogi jest? Normalnie w aptece mozna go kupic? Myslisz, ze sam szampon by wystarczył czy ta emulsja tez była niezbedna?
 
A my juz zaliczylismy spacerek:-)

Wkoncu pogoda sie zrobiła lepsza, słoneczko swieci i od razu zyc sie chce:happy:

No a teraz szybki obiadek, bo z głodu zaraz umre hehe
 
Pielęgnacja włosów - Sucha , atopowa skóra głowy - apteka internetowa łódź
Tu jest i szampon i emulsja - krem na suchą skórę głowy:)
W szamponie miałam próbkę kremu, który na 2 dni mi wystarczył i po tym już naprawdę efekty były!! Myślę, że sam szampon radę da, a krem kupiłam, żeby do chrztu zeszło :) i się udało!! :)
Używalam 5 dni i śladu nie ma!! ;D;D;D
Oczywiście szampon będę używać nadal :)
Bardzo wydajny jest :)

I my na spacerku byliśmy, ale zimno nas do domu pogoniło...
Okropnie jest... :(
 
Mnie też przygnało do domu..... piszczenie szkraba. Chciał żebym go po dworze na rękach nosiła - o nie, nie w taki upał - cała mokra i tak byłam - wróciliśmy do domu i teraz spi a ja jarzynową sobie gotuję z wiejskiej kury ;-).

e: Maciej Kozłowski zmarł - lubiłam go jako aktora :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie strycznióweczki moje kochane.:-):-):-):-). Ja padłam wczoraj po rowerku, dziś był dłuuuugi spacer, w czwartek basen. zawzięłam się a co.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
pampkin minnie agniecha witajcie kochane:tak:
asiowo ja idę we wtorek na aerobik na basen bo w końcu znlazłam współnika, we czwartek na lekcję pływania :zawstydzona/y:
paula biedna Zuzia, zdrówka dla maleństwa:tak:
asiax
czyli nie taki diabeł straszny....
jola anie za łatwo byś chciała? W nocy trza jeść:tak:;-)
emilcia sił przy @
dormark zdrowia dla dziewczyn, biedne pogoda ładna atu trzeba w domu
Pasibrzuch ja też po nocach piszę, a dziecko robi to samo jak wychodzę- ryki rozdrażnienie.:szok:
 
Do góry