agniecha83
Fanka BB :)
przylazła łajza jedna sorki ale nie mam czasu bo muszę ją udusić
czarna małpa ale jestem wściekła na nią cipeczka moja no grrr
jak fajnie![]()
to dobrze że się znalazła, a powiedziała gdzie była?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
przylazła łajza jedna sorki ale nie mam czasu bo muszę ją udusić
czarna małpa ale jestem wściekła na nią cipeczka moja no grrr
jak fajnie![]()







po porannej akcji poskramiania kataru wszystko było OK, ale w razie W zakrapiałam nochal na bieżąco ... ok. 17 znów kilka kaszlnięć więc na wszelki wypadek przed nocką podniosłam materacyk, zakropiłam, oklepałam i ściągnęłam, co się dało ... Zuzu zasnęła pięknie a równo o północy obudziła się z mega kaszlem i zaczęła dusić wydzieliną
ale i tak zaraz się zbieram i jadę na spokojną wizytę do naszej rodzinnej, żeby małą oglądnęła nie 'na śpiocha', jak doktorek dyżurny ;-)
u nas w sobotę było pod 40 stopni, w niedzielę ok. 30 a w poniedziałek 14
i jak tu organizm ma nie zgłupieć
chociaż ja też po części obwiniam klimę za te nasze przygody ... no ale co tu robić ... 25 stopni w aucie źle, ale 50 jeszcze gorzej ...

