reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam i ja rano. U mnie tez -15 prawie 16 ale fajnie ja tez bardzo chcialam miec labradora, są znakomite do dzieci :-) dziewczyny gdzie kupić takie sanki z oparciem i pokrowcem na nużki i ile kosztuje? Pozdrawiam
 
reklama
Dzień dobry Kobietki!

U nas już druga nocka z rzędu bardzo mało fajna, ale i tak lepsza niż wczorajsza... Może w końcu jakiś zębol wylezie, bo już zaczynam tracić nadzieję...

W Poznaniu rano było -12, więc to -23 u Kaamy brzmi jak biegun północny:tak: Mały śpi, a mi nic się nie chce... Ale na spacerek na bank się wykulamy, bo Tymcio w okolicach 12/13 staje się marudny nie do zniesienia, więc trzeba zmienić mu otoczenie i dziecko się naprawia (włącza się opcja: cisza i radość):-)
 
Katia- to dzisiaj masz porodówkę w domu :-D

Topoleczka- nie na darmo mówią że Podlasie to polski biegun zimna w Łomży czyli ok. 100 km od nas było -28 :szok:

My też idziemy na saneczki jest -10 i przepiękne słoneczko. J przed chwilą zasnęła więc mam 2 godziny spokoju.

Dzisiaj M odbiera naszą nową kanapę nie mogę się doczekać, bo nie mogę patrzeć na tą starą char chałę.
 
Dzień dobry :-)
Skończyłam wczoraj swoją edukację, więc wracam do żywych :-)
Ze żłobka jestem bardzo zadowolona, mała rozbrykana, w tydzień , odkąd zaczęła do niego chodzić, zaczęła raczkować. No i mamy "już" trzeciego ząbka :-)
 
Witam i ja rano. U mnie tez -15 prawie 16 ale fajnie ja tez bardzo chcialam miec labradora, są znakomite do dzieci :-) dziewczyny gdzie kupić takie sanki z oparciem i pokrowcem na nużki i ile kosztuje? Pozdrawiam

Wiesz co, ja prawie wszystkiego szukam na allegro. Wrzucę Ci kilka linków jako przykłady, a potem sama poszukaj najfajniejszych:tak::
- plastikowe z hamulcem za 35zł (ja nie mam do nich przekonania) Sanki RACE - głębokie sanki z hamulcami 4 KOLORY (1347182398) - Aukcje internetowe Allegro
- metalowe z oparciem za 39zł Sanki METALOWE z oparciem rożne kolory TANIO (1346188518) - Aukcje internetowe Allegro
- drewniane z oparciem za 55zł ŚLICZNY PREZENT! SANKI DREWNIANE Z OPARCIEM HIT! (1348007426) - Aukcje internetowe Allegro
- drewniane z oparciem i pchaczem za 89zł NOWE*DREWNIANE SANKI Z PCHACZEM* SKLEP TYCHY (1342617530) - Aukcje internetowe Allegro
- metalowe ze śpiworkiem za 107zł Sanki + SPIWOREK WEŁNA ! WYPRZEDAŻ ! TYLKO 50 ! (1331111487) - Aukcje internetowe Allegro
Na allegro jest dużo więcej w różnych cenach. To link ogólny do sanek- przejrzyj sama Sanki - Aukcje internetowe Allegro.
Ja osobiście preferuję drewniane:-)
 
Witam

U nas też mroznie ok -15 stopni.

I moja Z budziła się co godzinę w nocy, chyba się dzieci zmówiły;-) tylko ze u nas od tygodnia podobne nocki,

Za oknem cudna pogoda, świeci cudnie słoneczko.
 
HEJ

U nas też cudnie za oknem ale mróz aż szczypie w polichy.

Dziewczyny straszna tragedia się stała u mojej sąsiadki wczoraj w nocy jak karmiłam K to widziałam przez okno jak wsiada ze swoją córeczką do karetki i okazało się że zmarła miała 4 latka, rodzice jeszcze nie wiedzą dlaczego, dziś sekcja, miała silne zapalenie płuc po dwóch antybiotykach kt nie pomagały do tego coś z serduszkiem. Najgorsze jest to że dostali skierowanie do szpitala i nie pojechali od razu tylko właśnie w nocy jak mała dostała bardzo wys gorączki i coś z oddechem.
Ma jeszcze synka 6 lat.
Tragedia.
 
no w domu mam porodówkę niezłą,są już 4 :)
Sama tez uważam że piesek w domu to super sprawa, Michaś uwielbia naszą Gabi, chociaż ona na co dzień ma swój kojec na podwórku, ale często przychodzi do domu

bećka84 straszne szkoda dziecka
 
reklama
Bećka, bardzo szkoda Małej:-( Współczuję bardzo rodzicom, bo pewnie się obwiniają i bratu-już jedynakowi.... Masakra

A mróz tak poszczypał Tymcia policzki, że po 10min spacerku chciał już wracać do domku... No więc byliśmy na dworze niecałe 0,5h...


Katia, my mamy kota (no i jeszcze rybki i kozę na podwórku), a ja chciałabym bardzo mieć psiaka. Ale psiak to już duża odpowiedzialność. Wymaga opieki. My stosunkowo często wyjeżdżamy i wtedy z pieskiem byłby problem. Może kiedyś...:tak:
 
Do góry