reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Sylwia ja Cie moim przepisem nie poratuje , bo ciasto musi lerzakowac 3 tuygodnie przed pieczeniemw iec chyba sie nie wyrobisz, a same pierniki upieczone jakies 2 tygodnie ! ale macy fajny przepisa dała, kiedys je robiła i były pyszne i nie muszą lerzeć :-) Lebkuchen
 
reklama
Normalnie produkcja postów wzrasta wraz z ilością śniegu na zewnątrz:-) Przez ostatnie soboty było tutaj cichutko z rana, a dzisiaj szok normalnie:szok:Idziemy na rekord:-D

Rox, my w ogóle nie rozważaliśmy posiadania TV... Jak byliśmy młodsi, oboje sporo oglądaliśmy, więc teraz musimy nadrobić stracony czas;-) Telewizor to pożeracz czasu, a i tak mamy go mało dla siebie, bo mąż ciągle gdzieś lata (pracuje jeżdżąc). Jak Tymcio będzie większy, to będziemy mu puszczać bajki na kompie-sami je wybierzemy, a nie będzie oglądał "jak leci". Trochę się zastanawiam, czy nie będzie "do tyłu" nie znając aktualnych bajek, ale najwyżej będziemy to jakoś nadrabiać:-) Ja, jak już pisałam, jak mam ochotę, to oglądam coś w necie czy z płyty. W telewizji, z tego co zaobserwowałam, nie leci za dużo wartościowych i ciekawych propozycji... Brakuje mi może jakichś Discovery-nigdy nie miałam, ale miałam okazję oglądać i wiem, że tego typu programy chętnie bym czasem obejrzała.

Malwina, gratuluję wyspanej nocki. Pamiętam, że z Zuzią to Ty rzadko się wysypiasz, więc masz fajny sobotni prezent:tak: U nas niestety znów w nocy nie za dobrze. Gdy Tymcio obudził się trzeci raz w ciągu ok.1,5h, dałam mu Nurofen przeciwbólowo, więc wolę nie myśleć, jak by było bez niego...

Andzia, z utęsknieniem czekam więc na roczek.......

Sylwia, na bank będzie dobrze!!!!!!!!:rolleyes:

Kaamaa, fajny ten sposób na sprzątanie! CHyba od jutra też spróbuję z Tymkiem. Czasem coś tam razem sprzątamy, ale fajna jest opcja ogranięcia wszystkiego razem od rana, a potem spokój jak dziecko śpi:-D CHoć odkurzać i tak będę musiała podczas sny Małego, bo Tymcio panicznie boi się odkurzacza (zresztą nasz kot też):confused:


Miłego dzionka Babeczki!
 
No właśnie cholera też chciałam skorzystać. Spełniam wszystkie warunki....ech życie jest po prostu strasznie niesprawiedliwe - spotkałam prawdziwą miłość i D*** blada...
 
reklama
Do góry