reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
no bo najpierw jest tzw pęcherzyk, z którego później powstaje taka mała kijaneczka, jak ja byłam to był pęcherzyk mający 8 mm, tak jak któraś z dziewczyn pisała wcześniej, a teraz jak pójdę to już będzie tzw zarodek, czyli malutkie ciałko ;-)

Ja czuję się fatalnie... mam straszne mdłości, ale nie wymiotuję, wszystko mnie drażni a do piersi nie mogę się dotknąć :(

Cieszę się, że dziewczyn jest już coraz więcej ;-) będzie na raźniej.
 
HEJKA:-)
U mnie już brzusio widac jak się ciesze ale też i boje nie mogę się doczekać 1 czerwca chce juz wiedzieć czy jest lepiej czy serduszko bije dopiero wtedy będe spokojniejsza:tak:


Moim zdaniem żadnego plamienia NIE WOLNO BAKATELIZOWAĆ I Z KAZDYM TRZEBA SIE ZGŁOSCIĆ DO LEKARZA, BO TO MOZEBYC NAPRAWDE NIEBEZZPIECZNE, W KONCU nie jesteśmy lekarzai, żeby stwierdzać, ze to nic takigo.


ja jak poplamiłam odrazu telefon do ginekologa i omawianie od tip topa i na drugi dzień u niego i zapisał leki i obejżał co i jak i mnie pocieszył co się ciesze no ale ryzyko jest cały czas:-(trzeba bacznie uważać i pilnować wszystko:tak:


Witajcie!
Dzisiaj zobaczyłam 2 kreseczki :tak:
Według moich obliczeń termin wypada na 30 stycznia.
Lekarz zweryfikuje, a na razie zaczynam Was z radością podczytywać.
Mam na imię Magda i jestem mamą 6 miesięcznej Izuni.
Drugi dzidziuś planowany.
Wygląda na to, że udało się w pierwszym cyklu po powroci @.
Karmię jeszcze piersią i nie wiem, czy będę musiała zrezygnować.
czy któraś z Was też ma ten problem?


witaj:-)GRATULACJE :-)hmm a co do karmienie już przestac bo macica się będzie kurczyć a przez to poronisz:sorry2:

może do was dolącze... narazie się wstrzymują bo jak widzicie pierwsza ciąze poroniłam :-( i teraz czuje ogromny strach pomieszany z radościa odkąd zobaczyłam dwie II... odezwe się do was dopiero jak bede wiedziala że jest wszyskto w porzadku.... wam życze jak narazie powodzenia i żeby nie spotkało was to co mnie. narazie przebywam na watku ciąża po poronieniu


oj kochana po części wiem co to za strach bo sama teraz ja boje się o swoją ciążą:-(gratki takie ciche aby niezaeszyć:tak:


niech ktos mi powie ze jesli 5 testow dalo wynik pozytywny to juz na 100% dzidzia. jak tak to przyjdzie na swiat ok 20 stycznia :))))


GRATULACJE :-)ja zawsze tylko jeden zrobiłam przy każdej ciąży bo to się też i czuje i wizi itp.co uwierz bo fasolka jest z tobą:-)
 
wiec właściwie u ciebie był tylko 8mm pęcherzyk ....a nie fasolka 8mm :confused:
o to mi chodziło :tak:

no dokładnie ;-) przepraszam, że nie wypowiedziałam się zbyt jasno ;):zawstydzona/y:

Ja szczerze mówiąc też zrobiłam chyba 5 testów bo nie wierzyłam do końca, poza tym od początku miałam jakieś dziwne urojenia, że to ciąża pozamaciczna... :/ na szczęście już wszystko wiadomo ;)
 
reklama
Witam kobitki ;-)
Nie było mnie chyba z tydzień a tu tyle zmian he he
Jestem jeszcze bez wizyty ale w tym tygodniu już będzie :-Dmoże zobaczę fasolinkę, a może już bijące serdusio.
Miałam ciężki tydzień w pracy wiec wracałam padnieta tylko kąpiel i spac a w miedzy czasie ciągle sie kłuciłam z moim R. tak strasznie mi działał na nerwy :zawstydzona/y:
Najważniejsze że juz mi przeszło jemu również jest ok teraz nawet pichci mi obiadek miłej niedzieli :-)
 
Do góry