reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Normalnie nie nadarzam za Wami ;-) czytam i czytam a strony same się mnożą w między czasie ;-)

Spałam do 11, babcia mnie obudziła, masakra i powiem Wam, że dalej bym spała z miłą chęcią... no ale niestety na 14:30 idę do pracy i na samą myśl jest mi źle...

Cały czas się stresuję jak załatwić tą sprawę w pracy, czy powinnam iść wcześniej porozmawiać z naczelnikiem czy tylko zanieść L 4 normalnie jestem w kropce...

Dziewczyny życzę Wam mniej mdłości i dużo odpoczynku ;-) wieczorem to chyba Was nie nadrobię ;[-)
 
reklama
hmm... no ja niestety tez mam skłonność do rozstępów...a nie chce ich wiecej :(
moja koleżanka poradziła mi Perfecta Mama firmy Dax Cosmetics ok. 22 zł, mimo że tez przed ciążą miała rozstępy a teraz NIC..ZERO...na brzuszku....fajnie :)
a wy jak myślicie??
ten drugi kosmetyk Fissama?? tez dobry??lepszy...?
.M
 
hmm... no ja niestety tez mam skłonność do rozstępów...a nie chce ich wiecej :(
moja koleżanka poradziła mi Perfecta Mama firmy Dax Cosmetics ok. 22 zł, mimo że tez przed ciążą miała rozstępy a teraz NIC..ZERO...na brzuszku....fajnie :)
a wy jak myślicie??
ten drugi kosmetyk Fissama?? tez dobry??lepszy...?
.M


ja musze raz M powiadomić jak b ędzie na zakupach aby zobaczył nazwe tego co ja używałam i wam powiem bo go tez polecam i cene bo nie pamiętam :tak:
 
A u mnie 6 tydzien :))) jak narazie zadnych mdlossci tylko czasasmi klucie w oklicy lewego jajnika. mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku z moja fasolka. jestem baaaaardzo szczesliwa. niesety jestem w anglii a tutaj pierwsze usg i wizyta u gina dopiero w 3 m-cu. ale ja juz w przyszlym tygodniu ide prywatnie. gartutlje wszystkim przyszlym mamusiom :))))
 
ja musze raz M powiadomić jak b ędzie na zakupach aby zobaczył nazwe tego co ja używałam i wam powiem bo go tez polecam i cene bo nie pamiętam :tak:

była bym bardzo wdzięczna...i pewnie nie tylko ja :)
dziękuję:*:-)

monia1110 gratuluję zafasolkowania...ojjj coraz więcej nas :):) super!!!:):):)witamy w mamuśkach styczniowych 2010:)
hmm.... ja tez na razie nie mam też żadnych mdłości....tylko senna jestem cały dzień, za to rano wstaje przed budzikiem do pracy hihi:)
 
Ostatnia edycja:
a ja mam takie pytanie, jakich składników nie mogą zawierać kosmetyki stosowane przez kobiety w ciąży? gdzieś kiedyś o tym czytałam ale nie pamiętam gdzie to było.
 
Martynka to ja mam podobnie z tym wstawanie. rano nie chce mi się już spać a w pracy to bym momentami zasnęła na krześle :D Niestety rano jeszcze mam mdłości jak wstaję i trwają dopóki czegoś nie zjem.

Dziękuję bardzo za życzenia. Jesteście kochane. I pomyśleć że 2 lata temu ujrzałam tą maleńką kruszynkę :-D
 
no wlasnie u mnie tez tak dziwnie bo zamaist byc senna jestem pobudzona wieczorem nie moge usnac i budze sie wczesniej niz zwykle... no ale kazda kobieta przechodzi przez to inaczej
 
no przy pierwszym to raczej nic się nie dzieje ;-)zastrzyk po porodzie tez dostałam bo córka ma grupę krwi po ojcu

ja dziś byłam właśnie zrobić badanie na te przeciwciała anty rh D
też nie wiem jak to jest dokładnie z tym wszystkim strasznie się martwię :-([/QUOTE]

Oj, to tak jak i u mnie:-( ja mam dopiero jutro pierwszą wizytę, więc dopiero dostanę skierowanie na te badania. Będziemy martwić się razem i razem trzymać kciuki, wiem jakie to jest przejmujące:tak:
 
reklama
Witam mamusie;-) skończył się weekend, kolejny tydzień się zaczyna...wczoraj i dziś o dziwo bardzo dobrze się czułam...żadnych wymiotów. Chciałabym żeby tak już zostało, bo apetyt nawet lepszy od razu mam...tylko jeszcze jak sikam to mnie boli, a w nocy z soboty na niedzielę dostałam jakiegoś ataku bólu nerek. Nie mam pojęcia, czy to związane jest z ciążą, czy coś nie tak z nerkami...mam nadzieję,że to tylko taki jednorazowy przypadek...
Czytam tu, że macie kobietki problemy z grupą krwi i musicie badnia robić, jak byłam w pierwszej ciąży to ja miałam badanie na obecność sepsy u córki, w tej ciąży też, będę miała to badanie, ale ono jest dopiero w 7 albo 8 miesiącu. Muszę je zrobić bo ja miałam sepsę, całe moje rodzeństwo z resztą też, więc ostrożności nigdy za wiele. A też o mały włos i przypłaciłabym życiem... W mojej rodzinie był konflikt, bo moja babcia miała grupę krwi minusową, ale wszyscy byli zdrowi i mają plusową grupę krwi, ale mój brat urodził z minusową grupą, choć rodzice mają plusy. Straszne problemy z nim były...
 
Do góry