reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam wszystkei styczniówki :-)
Właśnie zalogowałam sięna forum. Jestem w 21 tygodniu ciąży. Mam temin na 4 stycznia :-) Będziemy mieli synka, Sebastianka :-D
Witaj i gratuluję synka:-)

Serdecznie witam wszystkie nowe stycznióweczki i nasze "stare" mamuśki;-):-)
Moja wczorajsza energia gdzieś znikła, okazało się, że kolega, który był u nas w sobotę ma świńską grypę, a mnie właśnie coś rozkłada :baffled: Mam nadzieję, że nas nie pozarażał, bo jak tak to mogę zapomnieć o wyjeździe do Polski, nie mówiąc już o powikłaniach po świńskiej :-(
Kochana bez złych myśli;-), powtórzę recepturę syropku, którą podała mi kilka dni temu któraś z nas bardzo mi pomogła:tak:: cebula, czosnek, cukier, łyżeczka sosu sojowego i odrobina spirytusu, na godz odstaw w ciepłe miejsce i gotowe, wcale nie jest takie okropne jak myslałam;-) Chłopa wyslij po kiwi i zjedz dwa polane miodem i pokropione cytryną, a jeszcze lepiej limonka i samo przejdzie:tak:
melduje sie po wizycie u ginekologa,cytologia wyszla mi super , wyniki krwi i moczu tez, cisnienie w normie,lekarz stwierdzil ze jestem okaz zdrowia, te bole ktore mialam z boku brzucha to niby wiezadla wiec sie mam nie martwic... Normalnie sie podbudowałam bo zawsze wszystko mialam na NIE od kad poronilam, PCOS, cytomegalia itp a teraz taka odmiana:tak::tak::tak:
Gratuluję:tak:
Moja dzisiejsza wizyta w szpitalu trwała całe 25min, kolejny plus mojego oddziału, nie trzeba spędzać połowy dnia w szpitalu:tak:
Położna pomacała brzuchol ( a propo mam 89cm), posłuchała serducho, spr cisnienie i wsio. Wyniki krwi mam rewelacyjne, pytała czy mam jakąś specjalną dietę, że poziom żelaza utrzymuje sie w górnej granicy, bo ona jest również w ciąży, a wyniki dużo gorsze, juz miałam jej odpowiedzieć, że może przez to g...o, które jedzą, ale z wrodzoną dyplomacja tylko sie uśmiechnęłam:-p
Kolejna wizyta za 8tyg
A swoją drogą też mnie zastanawia skad u mnie wysokie żelazo skoro nie biorę wit:confused:, a dieta również pozostawia wiele do zyczenia:zawstydzona/y:
 
reklama
Cześć ciężarówy:-)
Właśnie się dowiedziałam, że będzie synuś:tak:hurraa
Poza tym to na wadze 0,5 kg na minusie:szok:szok ale waga i wielkość dziecka prawidłowa więc się nie martwię. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki:-)
 
ja już nie mam sił do Waszego klepania w klawiaturę macie tam już pozdzierane literki chyba:tak:

przychodzę z pracy i jestem padnięta i nawet nie mam sił czytać nadrobię w weekend jak zawsze:tak: a w poniedziałek proszę pań mam wolne, ale to nie to jest ważne, a to, że w końcu się dowiem co tam siedzi w końcu zapisałam się na połówkowe więc o 11,30 trzymajcie kciuki co by było zdrowiutki i co bym tam gdzieś jajeczka się znalazły:-D
nie wiem czemu tak bardzo chcę chłopczyka, ale aż boję się rozczarowania:zawstydzona/y:
tak czy inaczej i tak będę happy oczywiście no ale każda coś tam sobie życzy no nie i już zaczęłam się denerwować:sorry2:
u nas zbiera się na burzę i coś zebrać nie może i tak się kisi:baffled:
Racja ja też ja wracam z pracy to włączam kompa i codziennie mam mase postów do nadrobienia bardzo płodne jesteście koleżanki:-D
Nadineczka trzymam kciuki za jajeczka

Co do obwody brzucha na wysokości pępka to u mnie 85cm
 
Elza gratuluje jajeczek:-)
chyba musze w zmywarke zainwestować bo mam jakieś obrzydzenie do zmywania ostatnio:-D:-D:-D( w zasadzie to mam obrzydzenie do robienia czegokolwiek)
 
reklama
Tylko, że tu jest taki problem, że jak masz podejrzenie świńskiej grypy to nie można iść do przychodni. Trzeba siedzieć w domu, zadzwonić na infolinię i oni na podstawie objawów stwierdzają czy to świńska czy nie :szok: Później dzwonią do apteki i apteka wydaje odpowiednie leki. Ja liczę na to, że to zwykłe przeziębienie, ostatnio non stop u nas pada i wczoraj i przedwczoraj troszkę mnie zmoczyło :-(
Kasiu, oby to nie było to!! Trzymaj się i odpoczywaj, żeby organizm walczył z chorobą!

Karoli, Nadineczka trzymam kciuki za chłopców na poniedziałkowym usg!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry