reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam od rana,

dziś pobudka 7.25 więc może być

Mały żadnej szafce nie odpuści według niego wszystkie muszą być po otwierane :-)musiałam je po zamykać na gumki :-D
Zamówiłam sobie 6 grudnia Tunikę na Allegro, i dopiero wczoraj doszła, makabra z tą pocztą, a była to paczka priorytetowa więc powinna być o wiele wcześniej, jakaś poczta przetrzymała bo pieczątka była z grudnia z warszawy

Zmykam do sprzątania Świątecznego, sama jestem z małym na złość mój mąż wczoraj jak rano o 6 pojechał do pracy to wrócił o 21.30, mam nadziję że dziś szybciej wróci

Miłego Dnia
 
reklama

S
pokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!
Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!


Życzy Paulina z Adasiem :*
 
Wpadłam na chwilkę, lecę pierniczkować:-)

Paulina,
dzięki za życzonka i piękną Adasiową karteczkę:-D

Katia, ja bym się nawet cieszyła, że mój mąż tak wcześnie wrócił:tak: Mój potrafi dużo później:wściekła/y:
 
Witam i ja i pragnę Wam w imieniu swoim i C i mego lubego złożyć życzenia, bo pewnie przed świętami już się nie pojawię. Jutro sernik, makowiec, sałatka i kto wie co jeszcze ;)
Tak więc:
Zdrowia, Uśmiechu, bliskich blisko!!!!
Prawdziwie uduchowionych Świąt i Radości z tego czasu płynącego!
swieta-bozego-narodzenia-choinka.jpg



 
Witam wieczorkiem :)

paulinaa , Klara dzięki za życzonka i cudne kartki:))))

rox najlepsze życzenia dla Boo:-D

(Kostek co prawda 2 dni wcześniej ale też wieczorkiem 22.15;)

Justy jak mały?

..a u nas na swięta pojawił się 4 ząbek:-)
 
ŻYCZE WAM KOBITKI I WASZYM DZIECIOŁKOM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPRZE, CIEPŁA RODZINNEGO, U SMIECHU I ZEBY NOWY ROK BYŁ NAPRAWDE SZCZESLIWY. ZYCZENIA ODEMNIE MOJEJ CÓRCI J I SYNUSIA K I MEZA. :yes:
 
Ja z życzeniami postaram się jutro wpaść, teraz tylko się pochwalę, że wreszcie doczekaliśmy się trzeciego ząbka:-D:-D:-D!!! Widać wyraźnie, że jeszcze kilka go goni;-)

Miłego dopinania przygotowań:-).Mi się to chyba uda, bo przyjeżdża do nas siorka męża i zostanie z Małym, a ja skoczę po prezenty, choinkę i do spowiedzi:-)

Rox, spóźnione, ale jak najszczersze najlepsze życzonka dla Boryska Wielkiego Pierwszego!!!:-)
 
Ostatnia edycja:
Hello

Ja tak szybciutko mam przerwę (krem do ciasta stygnie)


Topoleczka gratuluję ząbka!! nareszcie :-D


Ja też dostałam prezent od Julki przeszła Nam skaza białkowa!!! Najlepsze co mogłam dostać.


No i oczywiście kochane najszczersze życzenia od całej rodzinki.


Niech te Święta tak wspaniałe
będą całe jakby z bajek,
niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci,
biały puch niech z góry spada,
niechaj piesek w nocy gada,
niech choinka pachnie pięknie no
i radość będzie wszędzie!

 
reklama
Witam wieczorkiem:)

Własnie skończyłam rybki robić.]
Została tylko jutro sałatka i pakowanie prezentów:-)

Zuzka od 4 dni pięknie spi w nocy, wstaje 2 razy;-) Jupiiii

Ja również życzę pogodnych, radosnych i pełnych szczęścia Świąt
 
Do góry