reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ŚWIĘTA - prezenty i inne

Witaj szczęśliwa mama,
a
gdzie są wypożyczalnie zabawek. Może ktoś zna jakąś w stolicy;-)

A widziałam na żywo w sklepie wywrotkę ROKY z Matchboks, bardzo mi się spodobała. Cena w sklepie:szok: porażka!!! Na Allegro są o ok. 100 z groszem tańsze, ale i tak kosztują ok.230 zł. Oj musi Mikołaj popracować nad zarobkami;-)
 
reklama
Obejrzałam trochę Allegro i znalazłam ciekawą grę. Spodobała mi się bo nie jest statyczna, trzeba się w niej trochę poruszać
HOP HOP FROG - Hasbro. Popatrzcie i oceńcie sami;-)
 
U nas też jeden z "mikołajów" ma przynieść Spadające małpki, już przetestowane bo sama na jakąś okazję kupiłam chrześniakowi. A sami zastanawiamy się nad jakąś matą do tańca (czy co tam się na niej jeszcze robi:)). Może ktoś mógłby jakąś ciekawą polecić?
 
my kompletujemy drewniany pociag, taki najnormalniejszy, mamy juz wiele drewnianych torow, niektore pociagi z serri Tomek, inne zwykle (Brio i polskie marki) i przy roznych okazjach dodajemy albo nowy pociag albo jakies wymyslne tory, albo wagoniki :)
na zime robimy wiele zabaw w domu (mozna je obejrzec na domowym blogu:Flaviolandia)
 
reklama
u nas kolejka elektryczna bije rekordy popularności, Młodzieniec nie chce do przedszkola iść bo kolejka w domu zostaje :-)
 
reklama
Do góry