reklama

święta święta święta :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2015' rozpoczęty przez myszkajoasia, 5 Listopad 2014.

1. myszkajoasia

myszkajoasia Fanka BB :)

temat o świętach

co robimy
    jedzenie
    dekoracje
    tradycja
    prezenty

itp itd :D

2. myszkajoasia

myszkajoasia Fanka BB :)

3. reklama
  4. Kamcia2810

Kamcia2810 Fanka BB :)

Ja robię gwiazdki ze wstążki
    gwiazdki.jpg gwiazdki 2.jpg

5. lolcia86

lolcia86 Fanka BB :)

Kamcia jak je robisz? Ja wieki temu tez robilam ale mi sie zapomnialo :)

6. Kamcia2810

Kamcia2810 Fanka BB :)

7. lolcia86

lolcia86 Fanka BB :)

Kamcia wielkie dzieki :)

8. neferetete

neferetete Fanka BB :)

Ja w zeszłym roku po raz pierwszy robiłam ozdoby z młodymi. Kupiłam na allegro takie duże kule styropianowe. Ozdabiałysmy je filcem, cekinami, tasiemkami, brokatem... czym tylko się dało. Wyszły super, jak będę na kompie to wkleję linka z przykładowymi.

W ogóle super wątek, na pewno wykorzystam wasze pomysły.

Ostatnia edycja: 6 Listopad 2014
  9. mamma-mila

mamma-mila Fanka BB :)

Ja w zeszłym roku robiłam bombki ze sznurka (nawijane z klejem na balon) - wyszły super, ale nie przetrwały do tego roku.
    Zobaczymy czy w tym roku cokolwiek będę robić, bo mój mężu sprowadził przecudne ozdoby z Holandii i chyba skupię się na gotowaniu przede wszystkim - bo nic nie zastąpi domowej kuchni ;)
    W sobotę biorę się za pierogi - tura pierwsza, no i wątpię żeby zostało im się do świąt... :p

10. reklama
  11. Archea

Archea Fanka BB :)

Świetny temat ! bardzo napewno Nas wszystkie zainspiruje - jak tylko coś znajde ciekawego w najblizszym czasie to z chęcią się podziele :tak:
    W tej chwili juz kradne pomysl ze sznurkiem z klejem na balonikach - świetne, moze nawet takie zrobione kule fajnie by było czyms podswietlic np. w szklanych dzbanach albo luźno rozproszone na komodzie czy parapecie :)

12. malutkans

malutkans Fanka BB :)

Ja oprócz bombek ze sznurka i szydełkowych ozdób zawsze susze pomarańcze i cytryny :) a w tym roku musze jeszcze coś wymyślić dla 3 latka co by frajdę miał

Poleć forum