reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

reklama
No tak bo nie wiadomo jak duże sie urodzi, ja prawie całą wyprawke mam po synku już teraz nie mam problemu wiem dokładnie czego mi brakóje i co wziąść do szpitala, chociaż tyle dobrze bo cała perspektywa pobytu tam mnie przeraża...
 
co do ubranek toja bym mniejszych niż na 62 nie kupowała i to po kilka sztuk bo maluszki bardzo szybko wyrosną. Pamiętam że kupiłam Tomaszowi na 56 i jak se urodził był 53 długi i w tych śpiochach to może ze 2 tygodnie pochodził.
Z jednej strony na kupowanie wszystkiego za wcześnie ale z drugiej strony jak ktoś robi wyprawkę od zera to niezłą fortunę trzeba mieć aby za 1 razem wszystko kupić.
Madzia pamiętaj o porach roku kupując ubranka w rożnych rozmiarach.
 
w 62 to chyba moja marta chodzilajak miala z 7 miesiecy:-D ja kupilam po trzy szt bodow , pajacykow na 50cm i marta sie topila w nich wiec musialam dokupic na 45cm po 5szt bodow i pajacykow to sa wedlug mnie najlepsze zeczy dla maluszkow mieciutkie latwe w ubraniu no i oczywiscie trzeba brac pod uwage pore roku:-) ojej bedzie sie dzialo :tak:
 
a ja sobie chyba jakis wyjsciowy dresik sprawię, bo juz jeansy troche ciasnawe i niewygodne a ciazowe jeszcze za duże, stroic się nie muszę ;)
 
dokladnie jest wiele odziezy nie ciazowej w ktorej mozna spokojnie chodzic:-), ja musze kupic sobie koniecznie jeszcze jakas spodniczke ciazowa:-), spodnie mam i bluzke, ostatnia ciaze mialam przez cieply okres roku wiec cos cieplego sie przyda:-)
 
Hej ja jeszcze nic nie kupilam no i z przykroscia stwierdzam ze nic mi nie zostalo po moim Nikusiu... No ale moze dowiem sie jaka bedzie plec tuz po USG i wtedy mnie ogarnie jakis szal
 
Ja po moich dziewczynach mam cala szafe ciuchow, jak blizniaki beda chlopakami to chyba beda w rozowych ciuszkach w kwiatki i serduszka chodzic!:tak: Bo dla dziewczynek mam calutkie wyposazenie, ale juz dla chlopcow niewiele z tego by pasowalo. Ale nie mowie ze nie chcialabym dla odmiany miec chlopczykow.... :tak::-D Bo zbyt wielki babiniec to tez nie dobrze;-):-)
 
reklama
Ja natomiast boje sie zawiesc ponownie i nie kupuje i nie ogladam rzeczy dla dziecka ,mama z siostra maja zakaz kupowanie czegokolwiek dopoki nie okarze sie po 25 tyg dziecko jest zdrowe. My z mezem stracilismy nasza dzidzie w 20 tyg wiec mamy smutne wspomnienia.Natomiast co do ciuszkow ciazowych to mi sie fartnelo, moja przyjaciolka 6 tyg temu urodzila przeslicznego chlopca i obdarowala mnie 4 parami spodni :-D mnostwem bluzeczek.
 
Do góry