reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Bardzo chętnie :laugh: Może zgadamy się na gg, wysłałam Ci mój nr na priv. :) Proponuję poniedziałek, bo weekend akurat mam zajęty, a co do jutra to pewnie nie zdążmy się umówić. Do zobaczenia więc. :)
 
reklama
witamy i klaniamy sie z synkiem z POGODNa:) u nas tez jest pare fajnych miejsc na spacerki:))) a i do parku kasprowicza niedaleko:)
dzewczyny moze rzeczywiscie poznamy sie? w innych miastach cos sie dzieje a u nas nic! nie badz my gorszy:))))


Pozdrawia was Igor z mama
 
Ja, jak juz pisałam,bardzo chętnie ię spotkam z innymi mamami, ale jakos One nie chca się chyba spotkac ze mną :( Trawnik na Jasnych błoniach mi jak najbardziej pasuje :D Kiedy? Czy umawiamy się na priva? Czekam na info, pozdrwaiam Mame i Igorka :)
 
margarett pisze:
Ja, jak juz pisałam,bardzo chętnie ię spotkam z innymi mamami, ale jakos One nie chca się chyba spotkac ze mną :( Trawnik na Jasnych błoniach mi jak najbardziej pasuje :D Kiedy? Czy umawiamy się na priva? Czekam na info, pozdrwaiam Mame i Igorka :)

gg. 881143 :)

czekamy:))) rano bede czytac daj znac o ktorej wychodzice na tawnik:) i gdzie bardziej pod orlami???
 
Witamy:))

Pozdrawiamy margarett oraz NATALKę:cool2:
Kiedy idzemy na zjedzalnie i hustawke?:)) aby bylojeszcze troche cieplo:)

moj igor zmeczony spacerkiem i warzeniami spi jak susel
 
witam podbijam watek

czy w szczecinie sa organizowane takie np sobotnie spaotkania dla dzeci?
moj ma 8 miesiecy bardzo lubi towarzystwo... zaczyna sam chodzic...
do zloblka nie idzemy ale gdzes teraz zima musimy komunikowacs ie z duza ilosci dzeci nie wiem jakis pomysly sa...

a jezeli to sa sale zabaw to od jakiego to wieku?

pozdrwaiamy

MAMY XZESZCZECINA POBUDKa
 
Nie wiem, jak jest w salach zabaw, bo nigdy w takowej nie byłam. Wiem ze słyszenia, że fajne spotkania dla dzieci organizuje Pałac Młodzieży, ale to raczej dla starszych, tak koło dwóch lat może.
Aniołekk, a dlaczego akurat zimą chcesz koniecznie kontaktować dziecko z innymi? Toż to sezon chorób...
 
witaj:)
bo moj szrab ma ognisty temperamrent i sam szybko sei nudzi kazda zabawa z mama/tata/ babcia szybko nudzi sie,... a wymyslilalam juz naprawde wiele..

ale zuawarzylam jak przychodza znajmoi z dziecaiakami.. to nikt nie jset potrzebny bo siedza i sobie zajmuja sie soba... (niewazne ze jest najmlodszy:)

na spacerku mniej w wozeczku tylko chodzic tak jak i w domku.. 9 miesiecy a oon juzpuszca sie mebli stara sie zrobic kilka kroczkow sam! wiec nie ma szans na spacerw wozku

pozatym musi gdzes sie wyszlac!!!!!
:)

no chyba ze organizujemy spaotkanie z dzecmi z BB:)
ale w szczecinie bark chetnych:) z Natalka i jej mama udalo nam sie raz umowic:)
 
reklama
Do góry