reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Heja dziewuszki. My mieszkamy na Dąbiu na samym końcu w nowych blokach. Okolica taka se, ale mamy małą Gabryskę i dwa pieski więc nie chcieliśmy w centrum nigdzie. Poki co się rozpakowaliśmy, szukamy pracowników, zwiedzamy okolicę itp itd. I nikogo nie znamy:(((
 
reklama
a ja jestem ta która zniknęła z forum po ogłoszeniu o pierwszej pomocy dzieciom:))) pamiętasz kiedyś? myslałam ze nikt się z babyboom nie zgłosi. Jak chcesz to pracuj u nas!
 
No chociaż kilka z Was się odezwało:) dziękuje:) i proszę skrobać raz dziennie cosik:)))

Sweet hej to ty koło mnie mieszkasz:) daj znać jak się ogarnieswz to się umówimy:) narazie nie pracuję to podrzuc małego do mnie:)))

mebi nie martw się na pewno kogoś poznasz:)) no kawałek od centrum mieszkasz,ale tu i tak więcej dziewczyn z prawobrzeża,więc będziesz miała z kim spacerować:)) a co prowadzisz działalnośc czy jak??
 
Sweet gratuluję nowego mieszkanka :)
Ewon a jak Twoje prawko?
mebi napisałam pw. Ja też mieszkam na prawobrzeżu, w Podjuchach. Wcześniej mieszkałam w centrum i z perspektywy czasu (jurto już mijają dwa lata od naszej przeprowadzki) stwierdzam, że do centrum nigdy nie wrócę.
 
czarodziejka prawko nadal czeka. teraz borykam się z większymi problemami.ale mam nadzieję ,że do końca roku zrobię :)

niby mam wolne a tyle załatwiania ,że szok.w przyszłym tygodniu muszę odwiedzić us komornika, gina i przydałoby już złożyc o fundusz. latania a latania jak zawsze.ale znajdę czas na kawulca jak któraś chętna:)))
 
Czarodziejka-zaraz Ci odpiszę:) No dabie jest wybuczajewo, ale jest oki powoli się rozglądamy po okolicy ale nawet do sklepu mam daleko :( mamy firmę szkoleniową - pierwsza pomoc. Tu ludzie jakoś niechętnie podchodzą do tematu, a juz do roboty kogoś znaleźć masakra:( Tzn chętnni są full ale takich konkretnych za mało:(
 
Hej :)
Czarodziejko kiedy sie spotkamy? :)
Chciałam sie pochwalic że zdałam prawko pod koniec lipca. W ci a zy podchodziłam dwa razy i odpusciłam bo miałam zagrozoną i musiałam leżec i dopiero w tym roku się zebrałam i zdałam za pierwszym razem :)
Mebi ja tak jak Czarodziejka tez z Podjuch do Dąbia niedaleko.
Tez szukam pracy najlepiej na pół etatu bo nie chce aby mi ktos obcy dziecko wychowywał. Chciałabym nadal mieć jakiś wpływ na niego a jakbym chodziła na 8h + dojazdy to już kiepsko.
 
reklama
Mebi w takim razie czekam na wiadomość :) Ja lubię konkrety, albo się dogadamy albo nie ;)
Mieszkacie w tych blokach na przeciwko pętli, za cmentarzem?
Mam nadzieje, że się szybko zadomowicie :)

Carolaine na razie pogoda była całkiem znośna, więc korzystaliśmy ;) Może w piatek albo po weekendzie wybierzemy się z chłopakami na plac zabaw?

Ja też bym chciała być matka dla mojego dziecka i przeraża mnie bywanie w domu tylko w weekendy. My mamy jeszcze o tyle dobrze, że mamy tutaj wszystkie babcie, w tym jedną która może się zając młodym 24h/dobę. No ale nie chcę żeby to babcia wychowywała moje dziecko, chociaż nie wiem czy da się tego uniknąć- mną zajmowała się babcia, mojego M też babcia wychowywała...
 
Do góry