reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
hej


my dni uciekają szybko ale to dobrze bo coraz bliżej powrotu męża mama sprzedaje mieszkanie dzis juz wszytko sie zakończy z papierami ale ma krotki czas na wyprowadzkę wiec czeka nas intensywny czas na pakowaniu jej
ja sprzedaje swój samochód wiec co chwilla ktos chce oglądać ale jakos nikt sie nie zdecydował

czarodziejka
ja również bym chciała isc do pracy bo dzieciaki spore juz sa tylko ze zal mi jest rehabilitacji Kacperka w chwili gdy zdecyduje sie na prace to nam przepada 1,5 godz ćwiczeń tygodniowo
a za maz za granicą to na jego pomoc w kwestii opieki nad dziećmi moge liczyć co 6 tyg
no zal mi ze nie moge wyjść do ludzi ale zdrowie syna ważniejsze chyba ze by mi sie trafiła praca gdzie sa nienormowane godziny pracy i można trochę jej w domu wykonac

ale mam marzenia :-D:-D:-D
 
hejka
miło dziewczyny,że znowu zaczęłyście się odzywać:))

caroline
gratuluję prawka:)trudno było? może napisz mi na priv gdzie jeździliście:) pliss:) wiem,że jeżdżą różnie ale zobaczę czy jeździłam ta drogą czy ją znam:) masz rację co do pracy,ja też będę się rozglądać za czymś inny6m,taka praca na cały dzień to dla matek dużych dzieci-samodzielnych,bądź dla samotnych,a nie tak jak my z takimi małymi.a ja jednak w pracy siedzę cały dzień:(( wracam to nic się nie chce:( a kiedy to posprzatac ugotować i z rodziną spędzić czas.
 
Witam pięknie i serdecznie :-)


Odzywam się rzadko bo żeby się dopchać do kompa to graniczy z cudem a w komórce mi się jakoś to forum nie widzi :-p

Kurcze wy tak o tych spacerkach- ja w sumie też nie mam z kim spacerować, a nudzę się jak mops czasami... wszystkie bliższe koleżanki mam w Centrum więc lipa :-p a do Podjuch i z Podjuch każdemu daleko ;-)

Obecnie wyczekujemy wciąż narodzin drugiej córeczki (?) :-D fajnie będzie jeśli córunia a jeśli synuś równie fajnie :-) nie mogę się doczekać. Zostało 62 dni... jeszcze troszkę :-)


Jeśli dziewczyny macie ochotę na pogaduchy lub spacer to piszcie na gg - 1328923. buziaki, pozdrawiam wszystkie mamcie i ich dzieciaczki
 
witam
Kuba śpi więc mam chwilkę:-D
Ewon we wtorek mam wolne więc może do parku kasprowicza sie wybierzemy? gdzies mi sie twoj nr telefonu skasował:-( musisz mi jeszcze raz podać
czarodziejka ja nie znam nikogo kto tam pracuje niestety
butterflay to niespodzianke będziecie mieli z płcią dzidziusia? nie chciałaś wiedzieć?
mebi witaj, ja tez niestety z innej dzielnicy i na spacer troche daleko:-)
assia dzieci ważniejsze niż wszystko, no ale moze uda ci się znalesc taką prace ze bedziesz mogła pogodzic ja z opieką nad kacperkiem

oj mi tez czasami ciężko wszystko pogodzic, dobrze ze babcia może sie dziecmi zająć, no i z mężem sie wymieniamy opieką, ja na rano on na popołudnie, on na RANO JA NA POPOLUDNIE, nawet na nocki zaczęłam pracowac zeby móc w dzien więcej czasu z dziecmi spędzac, dobrze ze kuba spi juz całe noce, czasmi tylko sie obudzi na chwile, więc mąż nie ma najgorzej siedząc z nimi w nocy, a juz za 2 tygodnie przedszkole sie zaczyna więc troche moze odpoczne:-D od hałasu dzieci oczywiscie, bo jak w trójke zaczną krzyczec i sie bawic to ciężko wytrzymać:-D
 
Witajcie dziewczyny
Nie mam czasu aby dokładnie wczytywac sie w Wasze posty za co przepraszam, wiec przeleciałam z grubsza aby chcociaż mniej wiecej wiezieć co u Was i widze, że na tapecie praca i spacerki:biggrin2: i może na ten temat wtrące coś od siebie. Zacznę od pracy, otóż ja również coraz częściej myślę o zatrudnieniu sie gdzikolwiek. Mąż ciągle marudzi mi ,że mu mało i mało.... tylko z kim dziecko zostawić?! obcej osobie nie dam, babcie nie mają czasu (jedna ciągle na wycieczkach a druga pies, ogród o swoje obowiązki) ech... a mi sie juz słuchać nie chce, że brakuje nam pieniędzy, chociaż uważam,
że jest inaczej.:crazy:
A co do spacerków ostatnio nie narzekam:) nie daleko siebie mam kuzynkę, która ma o 6 miesięcy starszego bąbla od mojego wiec spacerujemy wspólnie, mieszka na Gumieńcach wiec do niej mam 15 minut na pieszo. A bywa naprawdę miło i sympatycznie zwłaszcza, że tuż nie daleko mnie powstał nowy Park Międzyosiedlowy, jest naprawdę rewelacyjny. Można spędzić tam cały dzień. Jest miejsce do zabaw dla dzieci i dla dorosłych (paleniska, altany, boiska do gry w nożną, kosza, ping-pond, siatkówka, mini scena dla utalentowanych np.tatusiów umiejących grac na jakimś instrumencie hahahah oraz wybieg dla psów. Jednym słowem WYPAS!!!Idealne miejsce dla całej rodziny!!! (dla zainteresowanych ul.Taczaka) oprócz tego, przy szpitalu MSWiA ul. Jagiellońska jest następny- "Ogródek Jordanowski" oprócz zabaw w piaskownicy dzieciaki mogą popluskać sie w wodzie ,gdyż jest tam basen z wodną zjeżdzalnią. Dla dzieci lubiących wodne zabawy uważam, że to idealne miejsce, oczywiście nie ma żadnego wyznacznika wiekowego, ja bałam sie wpuścić w ten tłum szalejących urwisów swojego malucha:-D:-D To tyle co udało mi sie zaobserwować przez sotatnie dni.
A wiec dziewczyny przy pięknej pogodzie zapraszam na pikniki :):) o ile bedzie jeszcze jakaś szansa na dni pełne słońca.
 
reklama
Do góry