reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Witam!

Może znajdą się jakieś mamuśki ze Szczecina? Niebawem, po 30 latach zamieszkiwania w Łodzi, czeka mnie przeprowadzka w zachodniopomorskie. Szczerze mówiąc nie będę znać tam nikogo, oprócz swego małżonka :-D, który i tak pewnie szybciutko pojedzie jeszcze za granicę :-(. Wróci dopiero przed porodem naszej pociechy.
Łączę pozdrowienia!
 
witam kobietki, w szczecinie jak zawsze cisza wątek podumiera.
kinga super że wakacje się wam udały a rzym to naprawde piekne miasto zresztą włochy mają swój urok.
my to może za kilka lat gdzieś pojedziemy.
 
witam po dłuższej przerwie faktycznie nie za dużo na naszym szczecińskim wątku sie dzieje ale to chyba przez to że są wakacje .Ja osobiscie latam po sklepach i kompletuje córci wszystko do szkoły idzie juz do pierwszej klasy !jak tam samopoczucie tygrysku?juz niedługo zobaczysz swoją piękną dzidzie pozdrawiam pa
 
z samopoczuciem to róznie mam straszne zachwiania emocjonalne, ale to chyba normalne w tym stanie jak nie przejdzie po ciązy to poszukam specjalisty ;).
tez kompetuje wyprawke do przedszkola po za tym miałam mase ubran do prasowania dla maleństwa ale juz poporasowałam poukładałam i czekają w szafie.
poród zbliza się wielkimi krokami i strach mnie ogarnia.
 
a mó kochany B jak wychodził rano do pracy zamknął dom i zostawił klucze z drugiej strony zamka i mnie uziemił, zbierze się kochaniutkiemu musiałam wyłazic przez okno, udało się .
 
no to cię urządził!współczuje .a co do porodu to tez sie bałam i to strasznie bedzie dobrze zobaczysz! dziewczyny maja Maja ma 10 miesiecy i chciałabym ja odstawic od piersi tylko jak??????????????????????????????????czekam na sugestie lub wypróbowane sposoby
 
nie wiem jak ci poradzic bo szymon sam się odstawił od piersi prze 3 miesiącem, podpowiadają zeby rezygnowac pokolei z poszczególnych karmien albo durga metoda odstaawic natychmiast.
 
heja szczecinianki :-D

kiedys tu zaglądałam z sentymentu ale ...

wracam we wrzesniu do szczecina wiec postanowilam jeszcze raz sie do was odezwać i powiedzieć "dzien dobry" :-)

mieszkam (mieszkałam i znowu bede) na prawobrzezu na osiedlu słonecznym ...

po 6 latach znowu zawitam do naszego miasta...

mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do Babyboomek szczecinianek :-)

Agata - mama dwuletniej Kalinki :rofl2:
 
reklama
Do góry