reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Witam wszystkich,

proponuję nie brać pod uwagę opinii innych, najczęściej zasłyszanych od kogoś,
odczucia są bardzo różne, dla jednych żla opieka, dla innych niemiła pielęgniarka itp.
prawda jest taka, że personel traktuje każdą z nas rutynowo, ale jeśli my jesteśmy miłe i uśmiechamy się to traktują nas z sympatią.
ja rozdziłam już na Pomorzanach i miło wspominam pobyt w szpitalu, fachowa opieka i naprawdę miło ..
W Policach leżałam tydzień, bo miałam problemy z drugą ciążą - również miły personel - szczególnie pielęgniarki.
W Zdrojach jak wyżej
Ważne jest nasze nastawienie ...i optymzm oraz uśmiech ...

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę samych pozytywnych wrażeń i przede wszystkim pomyślnego rozwiązania ...;-)
 
reklama
Witam mamuśki. Ja dwa lata temu leżałam na patologii a potem rodziłam na Unii. Nie miałam wyboru bo patologiczna mamuśka ze mnie była - ciąża zagrożona z cukrzycą ciążową a oni są specjalistami w tej dziedzinie. Stargardzki szpital mnie nie chciał - choć odeszły mi wody! :szok: (chciałam być blisko rodzinki) i pędziliśmy z mężem do Szczecina. Po za tragicznym stanem sanitarnym na Unii (2 toalety i 2 łazienki na całą patologię i połóg!!) szpital w porządku. Leżeliśmy tydzień przez żółtaczkę synka więc poznałam chyba cały personel. I to jest chyba jedyny szpital (a zaliczyłam ich kilka) gdzie ciężarówkom serwuje się 5 posiłków dziennie! No i cudowne małe przenośne KTG w czasie porodu z którym można chodzić i korzystać ze sprzętu np. sako. Ja na porodówce spędziłam 14 godzin i nie wyobrażam sobie bym miała cały ten czas leżeć monitorowana pod KTG. Drugie chyba też tam będę rodzić o ile będzie czynny oddział bo ciągle coś słyszę że remont w planach.
 
Tak się rozpisałam że zapomniałam o najważniejszym - dziewczyny ze Szczecina polećcie mi szybko dobrego ginekologa. Dzięki miernemu zainteresowaniu stanem ciąży (od 2 miesiąca zagrożona) przez mojego lekarza wylądowałam ze skurczami w 22 tygodniu. Skończyło się na pessarze, lekach i leżeniu do końca ciąży. Więcej do niego nie pójdę - chyba że wygarnąć co o nim myślę. Podobno [FONT=&quot]Świderski jest dobry? [/FONT]Ratujcie, macie jakiś sprawdzonych?[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]
 
Dotik, ja jestem ze stargardu, mogę polecić Tobie suuuper ginekologa Artura Ludwickiego, dla mnie i dla moich znajomych jest najlepszym ginem jakiego mogły spotkać.Prowadził on całą moją ciążę, również miałam, cukrzycę ciężarnych. Co do dr. Swiderskiego chodziłam do niego tylko na usg 3d, i również jest dobrym fachowcem. Smiało możesz iść do jednego jak i drugiego, POLECAM!!!!!1
 
witam wszystkich, dawno mnie nie było ale to dlatego że musieliśmy się wynieść z mieszkania a dom jeszcze nie był gotowy i mieszkaliśmy po kątach u rodziny ale teraz już mieszkamy w domu, co prawda nie mamy jeszcze prądu tylko taki roboczy i pełno przedłużaczy leży na podłogach, można się zabić o nie, hehe, ale już można jokotako wytrzymać,
Joanno widzę po suwaczku że już masz przy sobie maleństwo, gratuluję, my już mieszkamy w Mierzynie.
 
Ja nie moge niestety nikogo polecic, rodzilam w UK, ale pierwotnie jestem ze Szczecina, wiec pozwolcie ze dolaczymy do Was szczecinskie Mamusie. Jestesmy nowi na forum-my, czyli ja- Olka i moj 6-miesieczny synek Oliwierek. Pozdrawiamy.:-)
 
witajcie, za miesiąc dołączę do grona szczecińskich mamuś (na razie jestem jeszcze szczecińską ciężarówką hihi), ale cieszę się, że was odnalazłam. Co do ginekologów to polecam dr Joannę Krystowską ze 109 Szpitala Wojskowego. Super fachowiec, miła, delikatna i bez oznak olewania pacjentek. Szukam opinii na temat szczecińskich porodówek, możecie cosik napisać na ten temat??pozdrawiam:-)
 
Ja co prawda nie ze Szczecina ale czasami bywam w tym pięknym mieście:tak:, mam pytanie-może wiecie gdzie w Szczecinie najtaniej można dostać szczepionkę przeciw pneumokokom Prenevar? Rozbieżności między aptekami są ogromne od 270 do 400zł. Interesowałaby mnie ta niższa cena............

Bardzo byłabym wdzięczna za szybką odpowiedż
 
reklama
Ja co prawda nie ze Szczecina ale czasami bywam w tym pięknym mieście:tak:, mam pytanie-może wiecie gdzie w Szczecinie najtaniej można dostać szczepionkę przeciw pneumokokom Prenevar? Rozbieżności między aptekami są ogromne od 270 do 400zł. Interesowałaby mnie ta niższa cena............

Bardzo byłabym wdzięczna za szybką odpowiedż
spytaj w przychodni u siebie czy nie maja szczepionku bo u mnie byla od reki za 300 zl i nigdzie nie musialam szukac.
 
Do góry