reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

witaj pauluniaa1 wśród szczecińskich mam
z miłą chęcią zwrócę się do ciebie o poradę. zaglądaj tutaj częściej.
napisz coś więcej o sobie i swojej córci...
pozdrawiam:-)
 
reklama
Witam Was,
widzę, że wątek szczeciński znów ruszył, bardzo się cieszę, bo tylko na majówkowych mamach byłam do tej pory, a wiadomo co ze swojego regionu koleżanki to ze swojego:-)
paulunia- wpadaj częściej na ten wątek, ja póki co nie mam żadnych pytań porad prawnych, ale przecież nie tylko o tym możemy ze sobą pisać;-):-)
Ilona- niezmierni mi przykro z powodu Bianeczki:-(, mam nadzieję, że pomyślnie zajdziesz w kolejną ciążę i dołączysz do grona szczęśliwych mam, tego Ci z całego serduszka życzę

 
Polka27 czy rodziłaś może w Stargardzie Szczecińskim? Widzę, że jesteś stamtąd i stąd moje pytanie :) Ja jestem z Polic i bardzo chciałabym tu urodzić, bo z tego co słyszałam szpital jest bardzo polecany, ale nie wiem, czy nie będę musiała urodzic w Stargardzie ... Albo jeśli ktokolwiek słyszał o warunkach tam panujących, bardzo była bym wdzięczna za informację! Pozdrawiam :)
 
Kaatharina ja słyszałam dobre opinie na temat szpitala w stargardzie, ponoć oddział jest po remoncie
ja gdybym miała wybór to wolałabym już rodzić w policach, personel super, a szpital na wysokim poziomie ale decyzja należy do ciebie.....
 
moje kochane ja swój 3 poród miałam na pomorzanach i jestem mega zadowolona personel jest świetny poczawszy od salowych po lekarzy włącznie co do odwiedzin to mój partner mógł zostać nawet na czas wieczornej kąpieli a nawet sam kąpać nikomu to nie przeszkadzało wychodził ode mnie koło 22 i nikt nie zwrócił nam uwagi.położne na porodówce świetne pomocne wszystko powiedzą są bardzo cierpliwe iżyczliwe na odziale z maleństwem tak samo obsługa mega fajna.gdybym jeszcze kiedykolwiek miała rodzić to właśnie tam.co do zdroi to ja mam inne zdanie moje znajome mi go odradziły ale ja mimo wszystko chciałam tam rodzić i co ??????z 5 centymetrowym rozwarciem odesłali mnie do innego szpitala i to samą bez karetki więc nie wiem czy mogę ten szpital polecć.buziaki
 
Witam,
więc jeśli o szpital w Stargardzie Szcz. to się nie wypowiem, ponieważ nie rodziłam tu, a mogłam. Mój lekarz prowadzący za stargardu, kierował mnie do szpitala w zdrojach. No i mogę w 100% polecić zdroje, personel super dużo z miejskiego szpitala. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Położne przynoszą dziecko na karmienie w nocy, w dzień przywożą i zabierają tylko na kąpiel. Pokoje 2 os. bynajmniej ja taki miałam. Panie z porady laktacyjnej przychodzą i pokazują w jakich pozycjach można karmić. Odwiedziny bez ograniczeń.
Co do Stargardu to tylko słyszałam,że wyremontowany ale personel pozostał ten sam a w razie komplikacji to do szczecina kierują, wiec wybór należy do Was:tak::happy2:
 
reklama
Witajcie!

Też jestem nowa i chciałam dołączyć do was :-)

Bardzo interesuje mnie temat porodówek w Szczecinie , bo niedługo będę rodziła :szok: Termin mam na 26 lutego :-) Byłam ostatnio na zwiedzaniu porodówki na Pomorzanach i też mi się właśnie wydawało bardzo fajnie tam.Chyba zostanę przy tym wyborze :-)

pozdrawiam
 
Do góry