reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia w trakcie pandemii

reklama
Kobietki pojakim czasie można wyjść na dwór.?
Ja wychodziłam czasem w ten sam dzień, czasami na następny, a czasem dopiero po 2 dniach, mój bobas dobrze znosił szczepienia więc nie miałam przeciwwskazań. Unikałam ludzi i oczywiście wychodziłam gdy pogoda była spacerowa.
Teraz mój brzdąc pierwszy raz po szczepieniu miał stan podgorączkowy (37.4-37.6) zadzwoniłam do przychodni i Pani doktor powiedziała żeby nie wychodzić na dwór by nie przegrzać brzdąca.
 
Powiedzcie mi kochane czy szczepicie swoje dzieci?
Wzrost zachorowań coraz większy, a ja cały czas przekładam szczepienia synów, obawiam się że przez obecną sytuację szczepienia dzieci są niebezpieczne.
Jeden ma zaległą z 16/18 msc, a teraz ma 2.5 roku, drugi ma 5 lat.
Szczepie normalnie bez odczekiwania, bo dlaczego nie?
 
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia dziecko do 2 r.z. musi zostać zbadane osobiście. Należy tego wymagać od lekarza albo zgłaszać w NFZ lekarza który odmawia.
 
reklama
reklama
Do góry