reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

Olisiaa a co mają szczepienia do szkarlatyny? Przecież na szkarlatyne nigdy szczepienia nie było i nie ma
 
reklama
Ja kupuje engerix. W szpitalu, w którym pracuje po rozmowie z położną zdecydowałam się na nią. Podobno każdy lekarz wybiera ja dla swoich dzieci/wnuków. Koszt nie jest wysoki, tylko później trzeba pamiętać aby kolejne dawki kupić.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olisiaa a co mają szczepienia do szkarlatyny? Przecież na szkarlatyne nigdy szczepienia nie było i nie ma
Nic nie ma szkarlatyna do szczepien, tylko kilka postow wczesniej pojawila sie odpowiedz ze o szkarlatynie dawno sie nie slyszalo i czy istnieje.....wiec napisalam tylko ze istnieje bo corka przechodzila
A szczepienia to osobny temat, nie mialam na mysli polaczenia tych dwoch rzeczy, takze jesli to zle zabrzmialo to przepraszam
Ogolnie tylko zatytuowalam post "co do szczepien i szkarlatyny...." bo pojawilo sie kilka postow o szkarlatynie i nie chcialam wszystkich dziewczyn cytowac :)
 
Tak samo na m
Nic nie ma szkarlatyna do szczepien, tylko kilka postow wczesniej pojawila sie odpowiedz ze o szkarlatynie dawno sie nie slyszalo i czy istnieje.....wiec napisalam tylko ze istnieje bo corka przechodzila
A szczepienia to osobny temat, nie mialam na mysli polaczenia tych dwoch rzeczy, takze jesli to zle zabrzmialo to przepraszam
Ogolnie tylko zatytuowalam post "co do szczepien i szkarlatyny...." bo pojawilo sie kilka postow o szkarlatynie i nie chcialam wszystkich dziewczyn cytowac :)
Aa☺ tak to fakt szkarlatyna jest, i zwłaszcza w przedszkolach ma się bardzo dobrze. Mononukleoza też paskudztwo w przedszkolu idzie szybko załapać
 
Dziewczyny a czy któraś sie orientuje czy moge ja zapisac sie do pediatry na konsultacje (odnośnie szczepień) zanim urodzę dziecko?
Troche głupie pytanie, ale obawiam sie, ze internista moze mi niechętnie odpowiadać, a ja bym chciała skonsultowac szczepionki wlansie podawane w 1 dobie, wiec w szpitalu moge nie miec okazji/nie zdazyc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a czy któraś sie orientuje czy moge ja zapisac sie do pediatry na konsultacje (odnośnie szczepień) zanim urodzę dziecko?
Troche głupie pytanie, ale obawiam sie, ze internista moze mi niechętnie odpowiadać, a ja bym chciała skonsultowac szczepionki wlansie podawane w 1 dobie, wiec w szpitalu moge nie miec okazji/nie zdazyc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie wiem czy na nfz mozna umowic w ciazy jeszcze, zawsze mozna prywatnie:)
Ja cofeczke szczepilam w pierwszej dobie szczepionka engerix, sama kupilam w aptece i podali, teraz bede zmieniac szpital i tam gdzie rodze podobno nie mozna miec wlasnej szczepionki i szczepia wszystkie dzieci ta refundowana. Dlatego przed zakupem szczepionki warto jeszcze w szpitalu sie dowiedziec czy podadza taka.
 
Ja sie wahałam. Ale boje sie niektórych chorób. A teraz jak sa jazdy z odbieraniem praw rodzicielskich, to boje sie jeszcze bardziej... to jest chore, ale No boje sie :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam synka szczepionego tylko w szpitalu. Ale narazie mamy odroczenie od neurologa do końca roku. Nie wiem, czy się odwaze go zaszczepić nawet jak będę miała zgodę
 
reklama
Do góry