reklama

Szcześliwe mamusie:)

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez kaskap, 9 Czerwiec 2008.

1. kaskap

kaskap Zaciekawiona BB

Szczęśliwe mamusie to jest miejsce na zdjęcia waszych kochanych pociech!!!Tutaj możecie zamieścic ich zdjęcia.Opiszcie tez sytuacje w których wasza pociecha rozbawiła was do łez.:-)

Załączniki:

2. AgnesBest

AgnesBest Fanka BB :)

Kaskap,

chyba już wiele było takich sytuacji. Ostatnim hitem u Igorka jest machanie główką na TAK, nie wiem skąd tak nagle mu to przyszło, ale teraz chodzi sobie po pokoju na przykład i przytakuje :happy2::tak:

3. reklama
  4. kolia

kolia Młoda mama Mikołajka :)

Z takich smieszych sytuacji to rozmawialam przez komorke i zeby oc sie caly czas zajmowac Mikolajem przez sluchawki nagle z drugiej strony szlysze ze mnie nie slychac mowie glosniej a tu nic ( trzymalam Mikolaja na rekach) no zglupialam nie wiedzilam dlaczego nagle mi mikrofon nie dziala wiec spojrzalam na niego a tam idelnie raczka mojego synka chyba chcial przerwac rozmowe:-p

5. Tinusia66

Tinusia66 Zaciekawiona BB

Hehe a jest jakaś mama, co w lutym rodziła tego roku? Przedstawiam moją córcie, Weronikę:-D

Załączniki:

6. AgnesBest

AgnesBest Fanka BB :)

ja będę rodzić w lutym przyszłego roku :-)

dzieci na co dzień powalają swoimi zachowaniami, ostatnio byłam z synem w przychodni, gdzie bawił się z dwójką innych dzieci przy stoliku z klockami, dzieci w podobnym wieku. Mój syn dyskutował za całą trójkę, podczas gdy pozostała dwójka tylko co jakiś czas wydawała pojedyncze słowa :tak::-D chyba był w tej grupce najbardziej otwartym dzieckiem :laugh2::rofl2::happy: a tamte dzieciaczki takie zszkokowane były, ciekawe dlaczego ? ;)

Poleć forum