reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

A na Kamińskiego tak jak napisałam. Ja leżałam tydzień na patologi i do mnie na salę trafiły 2 dziewczyny po cesarkach. Po ok.12-24godz (w zależności czy były już miejsca) przewożono je już na położnictwo i tam dostawały dzieciaczki pod opieke.
 
reklama
ja w wakacje 2006 lezalam na patologii i tez byly dziewczyny po cc, z pooperacyjnej po 10-12 h zwozili na patologie a jak któras wychdzila z dzidzia do domu z poloznictwa to wtedy przenosili je
 
mi polozna w szpitalu powiedziala ze jak nie ma miejsc na sali to kladzie sie ja tam gdzie jest wolne czyli np na patologii. Ciekawi mnie czy zdarzaja sie przypadki kiedy odsylaja ciezarne w juz zaawansowanym momencie porodu, polozna tam mowila ze szpital ma obowiazek przyjac ale slyszalam ze zdarzalo sie rowniez inaczej...
 
mi polozna w szpitalu powiedziala ze jak nie ma miejsc na sali to kladzie sie ja tam gdzie jest wolne czyli np na patologii. Ciekawi mnie czy zdarzaja sie przypadki kiedy odsylaja ciezarne w juz zaawansowanym momencie porodu, polozna tam mowila ze szpital ma obowiazek przyjac ale slyszalam ze zdarzalo sie rowniez inaczej...

mi sie wydaje ze jak rozwarcie jestt małe i do porodu jeszcze pare godzin to moga sami złatwic Ci miejsce w innym szpitalu i odtransportować albo jesli jestes zmotoryzowana to poprosic męża żeby cie tam zawiózł .
Ale jesli akcja sie rozkreciła to Cie nigdzie nie odeśla ....
 
Czesc. Poszukuję pilnie informacji o położnej z Brochowa pani Ewie Weremiuk lub o prowadzonej przez nią szkole rodzenia Pierwszy Krzyk z ulicy Ostrowskiego. Czy któras z Was z nią rodziła lub chodziła do jej szkoły ?? Bardzo proszę o odpowiedz.
 
reklama
Witajcie majóweczki!
Dziewczyny z Wrocławia, czy macie dobrych ginekologów, jesteście z nich zadowolone, bo ja ze swojego już nie jestem, jest zabiegany, w gabinecie siedzę max 5 min, czuję że nie ma czasu na prywatne wizyty bo się przepracowuje chyba w szpitalu.
Podajcie mi kontakty do dobrych ginekologów we Wrocku, jakieś namiary i skrótowe opinie.
Mój lekarz to dr Łątkowski z kliniku Eskulap, już przeczytałam post jednej dziewczyny która wypowiedziała się o nim nie najlepiej.
 
Do góry