reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Witajcie majóweczki!
Dziewczyny z Wrocławia, czy macie dobrych ginekologów, jesteście z nich zadowolone, bo ja ze swojego już nie jestem, jest zabiegany, w gabinecie siedzę max 5 min, czuję że nie ma czasu na prywatne wizyty bo się przepracowuje chyba w szpitalu.
Podajcie mi kontakty do dobrych ginekologów we Wrocku, jakieś namiary i skrótowe opinie.
Mój lekarz to dr Łątkowski z kliniku Eskulap, już przeczytałam post jednej dziewczyny która wypowiedziała się o nim nie najlepiej.

mnie prowadzi Dr. RAdosław Blok z Aavity na racławickiej .Ma swój prywatny gabinet tez na Karola miarki 4 .Pracuje w szpitalu na hałbińskiego .
Jest bardzo dokładny i odpowiada na pytania bardzo wyczerpujaco .
Podchodzi do pacjentki jak do kobiety - przyszłej mamay a nie jak do kawałka mięcha.
Jego zmarły tato był równiez bardzo znanym i wysoko postawionym ginekologiem we wrocławiu .

Moge polecić Ci go z czystym sumieniem i jestem przekonana że bedziesz zadowolona z jego profesjonalizmu .

Wczesniejsza ciąże prowadził dr. z kliniki " na grobli" ....wydawało mi że wówczas że jest super ...ale nie wykonywał wszytkich badań w poprzedniej ciąży i był pobieżny w usg .....i dlatego przeniosłam sie do dr. Blok .
 
reklama
[quote=madamagda;1933

w aavicie masz na NFZ mimo że klinika jest prywatna :tak:
a prywatnie bierze 100 zł za wizyte w tym masz badanie ...kontrole wyników i usg .dopochwowe i zwykłe z pełnym opisem i fotkami :tak:
zaraz znajde do niego namiary to wysle Ci na privie .

i nie siedzisz 5 min ...tylko 30 u niego w gabinecie :)
 
Jejku Lady jesteś kochana, czekam na wiadomość.

A co do doktora Łątkowskiego, może to jest dobry ginekolog, ale chyba teraz bardzo zapracowany. Jak miałam USG połówkowe, to sie słowem nie odezwał co mierzy, co widzi, czy zdrowe dziecko, do tej pory nie mierzył tętna dziecka, nie słyszłam serduszka, nie zalecił cytologii, tokso też musiałam sama się zabrać na badanie, ale on o tym nie wspomniał.
Do tego mam częste infekcje pochwy, a on nawet nie zaglądnął chociaż go o tym poinformowałam, nic nie przepisał, badanie ginekologiczne wewnętrzne miałam ostatnio 2 m-ce temu.
Kolejki w Eskulapie straszne, mimo że jestem umówiona na 15:00 do gabinetu zdarza się wchodzić z godzinnym opóźnieniem, a ciężarne wchodzą do gabinetu co 5 mini zaraz wychodzą, jakby to robił taśmiowo.
MAM JUŻ DOSYĆ!!!!
 
Lady
właśnie zadzwoniłam i się zarejestrowałam do tego lekarza bez problemów na ten termin co chciałam i najważniejsze na NFZ, bo te prywatne wizyty już mnie dobijały finansowo.:-):-):-):-)
THANK YOU:happy::happy::happy:
 
Moge polecic dr Barcikowskiego z Corfamedu. Prowadzil mnie oraz mnostwo moich kolezanek w ciazy. Chodze do niego juz od 4 lat i nigdy nie narzekalam. Jest bardzo dobrym lekarzem, a moge tak stwierdzic, bo kolezanka nie mogla zajsc w ciaze( chodzila chyba do 5 ginekologow, zaden nie powiedzial jej nic optymistycznego, wysylali na rozne badania, mnostwo kasy poplynela(. Jak tylko trawila do Barcikowskiego po 2 miesiacach kuracji hormonalnej, ktora przepisal jej on zzaszla w ciaze. Urodzila zdrowe dzieciatko i wszystko jest ok. Duzo moich kolezanek bardzo Go sobie chwali. Ja rowniez moge go polecic. Klinika Corfamed - adres i wszelkie dane znajdziecie w necie. Pozdrawiam
 
Honia
dziękuję znam Barcikowskiego, bo chodziłam do niego, miałam u niego międzyinnymi zabieg krioterapi, super lekarz, taki spokojny, czuły ;-)ale chodzi mi głównie o to żeby było na NFZ, wiem że Corfamed nie przyjmuje już na fundusz bo nie podpisali umowy, za wizytę się płaci 80 zł, a mnie już wykończyły finansowo prywatne wizyty w Eskulapie.

Ale dziękuję za fatygę.:happy2:
 
Honia
dziękuję znam Barcikowskiego, bo chodziłam do niego, miałam u niego międzyinnymi zabieg krioterapi, super lekarz, taki spokojny, czuły ;-)ale chodzi mi głównie o to żeby było na NFZ, wiem że Corfamed nie przyjmuje już na fundusz bo nie podpisali umowy, za wizytę się płaci 80 zł, a mnie już wykończyły finansowo prywatne wizyty w Eskulapie.

Ale dziękuję za fatygę.:happy2:


Hej z tego co wiem to Barcikowski przyjmuje na kase chorych w Euro Medicar na Pilczyckiej , sama tam do niego chodze.
 
O dziękuję Olu, jak coś niewypali z nowym lekarzem, to napewno się do niego zgłoszę, bo Pilczycka to dla mnie po drodze i bardzo blisko mnie.
 
reklama
Witam,
Ja słyszałam,że super szpitalem jest ten w Trzebnicy.Czy ktoś może zna jakiegos ginekologa ,który przyjmuje we Wrocławiu a jednocześnie pracuje w tym szpitalu żeby mógł tam odbierac poród?
 
Do góry