reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Ilinka mam telefon do tej przychodni:
ul. Pabianicka 25 tel. 3677031 :)
to jest przychodnia NFZ, można dojechać 9tką, to jest drugi przystanek za dworcem.
 
reklama
sorki, trochę mnie nie było. Doktor Papież pracuje w szpitalu na pl. 1 maja, tam obok USC, jest naprawdę dobry,miły i odpowiada na wszystkie nawet te kłopotliwe pytania.... cieszę się że na niego trafiłam :laugh:

106xm.jpg
 
Hej magda 24!!!


Ja osobiście jestem zadowolna z Brochowa naprawdę polecem bardzo miła obsługa.
Ale tak jak wszędzie jest i czasami niemiło.
Ale ja nie mam nic do zażucenia. Gdy urodziłam moją córeczke od razu się nią zajeli. Naprawdę jestem zadowolona szybko zrobili mi cesarke nie czekali do ostatniej chwili jak to przeważnie bywa. Martusia nie urodziła się w pełni zdrowa ale reakcja szpitala była natychmiastowa i dziecko przekazali do kliniki jeszcze w tej samej dobie jak się urodziła i zrobiono operację. Maja dobry sprzęt dla noworotków. Naprawdę polecam.
Zawsze warto dmuchać na zimne!!!
życzę szybkiego i udanego porodu a przedewszystkim ZDROWEGO bobaska magda24. Napewno tak będzie!!!! :laugh:

Pozdrawiam
 
ja polecam szpital na Kamieńskiego, miła i fachowa pomoc. Sale dwuosobowe, łazienki czyste i duże :laugh: i mąz może przy tobie być do woli ;D, a co chyba najważniejsze to zawsze można tam liczyć na wsparcie ze strony pielęgniarek, pomoga, wytłumaczą i nie chcą nic w zamian ( jak wychodziłam z tego szpitala to kupił mąż szampana, kawę i czekoladki- tak symbolicznie ;D chciał dać pielęgniarce.... myślisz że wzięła??? Zapomnij... na siłę zostawiłam im to.)
 
reklama
A jak jest na kamińskiego? Trzeba wziąć ubranka dla dzidzi co i ile? Czy tam dzidziuś jest z mamą cały czas czy tylko go przynoszą do karmienia? a jak jest w innych szpitalach? Dziewczyny poratujcie!!
 
Do góry