reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

reklama
Na Racibroskiej byłam i powiem szczerze sale porodowe bardzo ładne i wyposażone we wszystko co potrzebne, pokoi nie widziałam bo były zajęte więc nie było możliwości. Panie polozne wydaja się być mile, sympatyczne tylko czy tak jest faktycznie? :) nie wiem tez jak pomoc ze strony pielegniarek noworodkowych
 
Na Racibroskiej byłam i powiem szczerze sale porodowe bardzo ładne i wyposażone we wszystko co potrzebne, pokoi nie widziałam bo były zajęte więc nie było możliwości. Panie polozne wydaja się być mile, sympatyczne tylko czy tak jest faktycznie? :) nie wiem tez jak pomoc ze strony pielegniarek noworodkowych
Tak, tak jest, są dwie na neonatologii które są niemiłe...szczególnie jedna ale trzeba mieć szczęście żeby na nie trafić [emoji23][emoji23][emoji23] Ja leżałam tam 8 dni, więc mi się udało
 
Dziewczyny a jak to jest z wyborem szpitala? Bo ja jestem zielona w temacie i dopiero będziemy zaczynać starania. Czy szpital się jakoś wcześniej wybiera? Czy po prostu jadę gdzie chcę gdy się rozpocznie poród?
Rodzisz, gdzie chcesz, ale warto wcześniej sprawdzić informacje i opinie o szpitalu :)
 
Hej, czy polecacie jakaś darmowa szkole rodzenia w Katowicach lub Mysłowicach ?
Juliamed w Katowicach, Kwiatkowskiego 8. Super wykłady, zajęcia praktyczne i dodatkowe wykłady ze specjalistami. Opieka położnej ze szkoły rodzenia po porodzie. Bardzo polecam!
 
Ja rodzilam 3miesiace temu w szpitalu na Łubinowej. Jest to szpital prywatny lecz gdy sie chodzi na wizyty(200zl) do lekarza to porod ma sie darmowym. Jednak jrsli chce ktos przyjsc "z drogi" na sam porod to musi placic. Ja bardzo polecam trn szpital. Jest na najwyzszym poziomie. Personel wysmienity. Kazdy pomoze, doradxi, pogada. Nastepne dziecko/dzieci tez tam chce rodzic!
 
reklama
Ja rodzilam 3miesiace temu w szpitalu na Łubinowej. Jest to szpital prywatny lecz gdy sie chodzi na wizyty(200zl) do lekarza to porod ma sie darmowym. Jednak jrsli chce ktos przyjsc "z drogi" na sam porod to musi placic. Ja bardzo polecam trn szpital. Jest na najwyzszym poziomie. Personel wysmienity. Kazdy pomoze, doradxi, pogada. Nastepne dziecko/dzieci tez tam chce rodzic!

Niekoniecznie trzeba chodzić prywatnie, by rodzic tam za darmo. Ja chodzę na NFZ do dr Juraszka do przychodni w Bogucicach i tez będę rodzic na Łubinowej za darmo.
 
Do góry