reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

MRÓWKA - to może przejdź się tam na Kasprzaka (to się chyba nazywa Instytut Matki i Dziecka, nie mylić ze Szpitalem Wolskim, który też jest przy Kasprzaka) i skonsultuj z jakimś lekarzem stamtąd. Moja koleżanka trafiła tam właśnie wtedy, kiedy się okazało, że jej dzidziuś jest chory i była już pod opieką tego szpitala aż do porodu i teraz nadal tam przebywa. Na oddziale noworodkowym leżą nawet 6-miesięczne maleństwa, poniżej 1 kg wagi, więc jeśli jest ryzyko przedwczesnego porodu to może warto tam się wybrać, chyba że Twój lekarz doradzi coś innego. Trzymam kciuki!
 
reklama
Hej Margot! Mam jeszcze czas na podjęcie decyzji! Lekarz zbadał mnie i dzidzię przy pomocy usg i dowiedziałam się, że jest o wiele lepiej niż na początku! I z wyborem mam więcej czasu- a przy okazji dowiedziałam się, że dzidzia to dziweczynka na 99%! :D
 
dziewczyny czy znacie namiary na jakąś dobrą położną ze św. Zofii ???
Mam termin na początek marca i chciałabym wcześniej umówić się z położną. Może któraś z was rodziła w tym szpitalu i jest bardzo zadowolona ze swojej położnej :D
lub może któraś z waszych koleżanek rodziła w św. Zofii z miłą, profesjonalną położną, która nie lubi nacinać krocza i nie jest bardzo przeciwna znieczuleniu zenątrzoponowemu...

pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie
aga
 
skowonkowi chyba chodzi o Szpital sw. Zofii w Warszawie przy ul. Zelaznej.
Ale tylko zgaduje
Skowonku, moze powinnas zajrzec do watku Zlota Lista
oto co ja tam znalazlam:

'Warszawa - mgr Edyta Dzierżak
Szpital Specjalistyczny im. św. Zofii, ul. Żelazna, Warszawa
Absolutnie pełen profesjonalizm, mnóstwo życzliwości, taktu, dobroci i zaangażowania. Do tej pory jestem pod wrażeniem Edyty i jej pracy, jaką wykonała podczas porodu mojej żony. Gorąco polecam.
'

tylko nie wiem czy ta Pani jest polozna czy lekarzem
 
Sugerowalabym wejsc na strone fundacji dzialajacej przy Sw Zofii. Tam umawiasz sie z polozna oficjalnie, dajac pieniazki na fundacje. A nie z reki do reki.
 
Przy tym szpitalu działa też szkoła rodzenia i to chyba najlepsza droga dotarcia do położnych, oczywiście mogę się mylić, ale wszystkie moje znajome, które tam rodziły chodziły tam najpierw do szkoły, a potem położną miały umówioną stamtąd, dobrze im już znaną, no i oczywiście opłaconą, co razem ze szkoła nie wychodziło tanio...
 
reklama
Jeśli chodzi o szkołę rodzenia to chodzę do szkoły rodzenia związanej z tym szpitalem....
tylko że dotychczas poznałam 2 położne i chyba z żadną nie chciałabym rodzić :-(
Obie są bardzo miłe tyle że jedna wydaje się być mało zdecydowana i roztargniona, a druga jest zdecydowaną zwolenniczką naturalnego porodu bez znieczulenia.... tymczasem ja już zdecydowałam że chcę rodzić koniecznie ze znieczuleniem....

na kolejnych zajęciach będzie pediatra i prawnik, a na ostatnich położna którą już znam... więc byłam ciekawa czy może znacie położną ze szpitala św. Zofii, o której krąży wiele dobrych opinii.....
będę bardzo wdzięczna za namiary
pozdrawiam was wszystkie
aga
 
Do góry