reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitalne wiadomości!!!!!!Bez komentarzy.

reklama
Wiadomość od malgos83 z 10:07

"Hej. Miałam KTG i badanie i jeszcze czeka mnie usg. Jak narazie ktg dobre i skurczy nie ma ale dzisiaj raczej nie wyjdę. Dziękuję za pamięć i pozdrowienia dla całego forum"
 
Wiadomość od malgos83 z 19:00

"Nudno jest jak chole**...mam 2 dziewczyny w pokoju ale ile można gadać. Z małym wszystko ok. Mam nadzieję że w czwartek wyjdę bo dają mi leki i skurcze są rzadziej.


wiadomość z 21:22

"(...)ja leżę cały dzień i miałam tylko 5 skurczy dzisiaj więc jest dobrze(...)pozdrawiam Was wszystkie :-*"
 
Ostatnia edycja:
wieści od Gizelki.
"Ja już nerwowa bo cukry skaczą i mam zawężone tętno małego. Od 7 rano do 11 miałam 3 razy CTG i ciągle to samo. Mały bardzo mało sie rusza. Będe czekać na lekarza. Brzusio mnie boli i dalej tak twardnieje. Właśnie miałam usg mały śpi ale mówiła że w pon. powtórka. Waży 3200gr."





 
Wiadomosc od Justyny :

"Pisze z izby przyjec. Musialam jechac na pogotowie bo leciala mi krew z oka. Narazie czekam na ktg i jak bede wiedziec wiecej to dam znac."
 
Wiadomość od Kasiony jestem w szpitalu zaczęło się w nocy odeszły mi wody z jednego worka owodniowego dzidzius jest bezpieczny jeszcze ma trochę płynu jestem pod kroploeka i dostałam zastrzyk na rozwój plucek muszę wytrzymać fo jutra wieczór pózniej cesarkapozdrawia was wszystkie i ptosi o trzymanie magicznych kciukow
 
Wiadomość od Kasiony Luka i Nicolas są już na swiecie urodzeni przez cc 2.08 o 3 ciej i 3.01 rano teraz są w inkubatorkach po południu idę ich odwiedzić obydwu waza po ok 2kg i są tacy malutcy....
 
" Ja mam skurcze nieregularne i nic mi nie dadzą bo mały jest w bezpiecznym czasie. Zostało mi czekanie na rozkręcenie skurczy i termin cesarki. Pozdrawiam cieplutko. Buziaki."


" Wow super, duże chłopaki. Troszke pobędą i wyjdą. Kasiona teraz musi nabrać sił. Mam nadzieje że z chłopcami wszystko w porządku. No to sie zaczeło.... ciekawe kto następny?"


 
reklama
wiad od Kasiony :
dziekuje wszystkim maluszki sa sliczme takie malutkie i bezbronne sa w inkubatorkach ale sytuacja jest opanowana najgorsze ze nie mozna ich przytulic ale sa dzielni a wy trzymajcie sie z brzuszkami jak najdluzej
 
Do góry