reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

U mnie nie ma w szafie balaganu :-Di ja jakos swoje rzeczy mam z takich materialow,ze sie nie gniota zanadto.A po drugie czesto daje pralke na 600 obrotow,wole by mi dluzej schlo ale za to prasowac nie musze a jak chce by szybciej suche bylo to zostawiam na 1400 i wyciagam zelazko :sorry2: A malej zaczne prasowac jak do przedszkola pojdzie,bo teraz po co?
My wczoraj tez mielismy dosyc mily wieczorek...hmmm ;-):-D i dzisiaj jakos od razu jestem bardziej pozytywnie do swiata nastawiona i oczy blyszcza...:-D :sorry2:
Musze pomyslec co na obiad...chyba bedzie ryba i frytki i jakas salatka do tego :tak:ostatnio jestem maniaczka zdrowego odzywiania...dzien bez warzyw to dzien stracony ;-)
 
reklama
ja tez nie lubie prasowac...ale jak trzeba to trzeba bo nie wszystko da sie zalozyc bez prasowania...ale ciuchy skladam zawsze bo lubie porzadek w szafach... teraz ostry przesiew zrobie bo polowe nie nosze-doslownie... wczoraj u nas tez bylo milo i goracoooooo ;))))))))

jolka mowisz zdrowe odzywianie i frytki ? :-D u mnie codziennie sa tez warzywa na stole...a od 1-go koniec z tlustym jedzeniem...fast-foodami itp.
No a co do slubu to my nie mamy...cywilnego ztez nie :))))

No i dzis mnie leb boli az mam ochote barana walnac w sciane...popilam wina amnie po winie leb boli ...ale tez zalezy jakie wino..i jaka ilosc..a. wczoraj butelka na glowe poszla :-)
No i normalnie sie wczoraj pobeczalam :-D bo mi A powiedzial ze jakos niebawem auto sprzedamy...bo juz km.nabite i czas na mniejszy przebieg...a ja ze tak kocham ten samochod...to sie pobeczalam :-D bo naprawde to jest pierwsze auto do ktorego tak sie przywiazalam...moze tez dlatego ze pierwsze ktorym jezdzilam po zdaniu prawka itd...sama nie wiem...ale jak bedzie ten dzien kiedy ktos go kupi to chyba serce mi peknie ;-) :(
 
Pati ja frytki robie w piekarniku a nie we frytkownicy...i w ogole rzadko jadam takie na miescie tluste,Mc 'donalds omijam szerokim lukiem...

Ty i to wino :-) ja nie lubie wina,wole drinka z veterano i cola ale to gora dwa bo po 3 to juz mi szumi w glowie...i rano sie wtedy zle czuje.

Kurde niech juz jest 19:30...mloda nie spi od 12 i marudzi a teraz juz jej spac nie poloze...jakos sie musimy przemeczyc te poltora godziny :hmm:

Nie martw sie,kupicie inne autko :-) ale ja tez jestem taka wrazliwa,za jednym autem tez plakalam,a wcale nim nie jezdzilam bo prawka jeszcze wtedy nie mialam..:-D
 
witam sobotnio :-) pogoda nawet, nawet, wiec mam nadzieje ze spacerek zaliczymy. idziemy dzisiaj jezcze do fryzjera z naszym psiakiem, bo juz lekko obrosl :-D
ja rowniez nie prasuje naszych rzeczy, dopiero przed wyjsciem. oczywiscie prasuje rzeczy naszego Olivka, bo to normalne.
co do porzadku w szafach, rowniez jestem jego zwolenniczka i nie uwazam aby skladanie rzeczy w kostke bylo czyjims akuku ;-)
co do zdrowego odzywiania, jakas maniaczka nie jestem, ale teraz robie diete dunkana, wiec ogolnie malo jem.
wina nie cierpie, za to kocham whisky :-):-)

patrycja - film masakra, zabic suk.... co do autka, ja tez sie przywiazuje, ale moj M tak samo jak Twoj - auto trzeba zmieniac bo za duzo na wartosci traci.


milej soboty zycze :)
 
Riba ale nie doczytalas...ja napisalam,ze prasowanie i skladanie wtedy w kosteczke jest dla mnie dziwne...bo przeciez i tak sie pogniecie...prasowanie i na wieszak wieszanie to rozumiem,pewnie pomyslalas,ze ja nie skladam tylko rzucam wszystko na kupe :-D

Ja dzisiaj mam dzien na pelnych obrotach...bylam juz rano w HM kupilam drugi sweterek kremowy(bo rozowego M juz nie bylo) ale jakis material inny ,cienszy,czarny stanik mi przeswituje i w ogole workowaty jest i ide go wymienic,teraz bede sparzatac...okolo 14 jestem umowiona z kumpela do solarium...nie zamierzalam korzystac,bo juz 2 miesiace nie bylam,ale kumpela mnie namawila bo promocja jest 2,50€ za 15 minut.Potem zakupy,gotowanie...wiec NARA,udanej soboty wam zycze.
 
Riba whyski tez lubie ;-) ale to pije na imprezach...tak wieczorkiem cos lzejszego ;-)
Mojego ksiecia zas nie ma...wiec sobote spedzam z Noemi :-) Dzis nawet pospalam sobie dluzej :-) niedawno zjadlam sniadanie :-D dzis dzien salatkowy u mnie wiec na snoiadanie salatka a na obiad salatka i do tego dla mlodej paluszki rybne :-)
W piatek chyba jedziemy do polski bo moja mama mowi ze juz sie za nami bardzo stesknila :-D a ze mamy tylko 500km.to mozna jechac:-)
Z reszta obiadek u mamusi chetnie bym zjadla :-D
no to Wam tez laski milej soboty i do pozniej ;-)

Anka a Ty wpadnij chodz od czasu do czasu :-) bo zaniedbalas kolezanki :-)
 
reklama
Witam popoludniowo !!!
my bylismy na miescie 4 godz sie zeszly...nogi do dupska mi wlaza hehe
teraz jemy polskie pierozki od tesciowki :tak::tak:

Pati to relaksik bez menia masz hihi :-D:-D

jola 2,5 za 15 minut to warto korzytsac taka okazja tylko isc :tak::tak:

witam nowa kolezanke :tak: dzume :tak:
dlugo mieszkasz w DE ?
zagladaj do nas w miare czasu :tak::tak::tak: zapraszamy !!!

ja zycze udanego popoludnia :-):-)
 
Do góry