reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

witam dziewczyny jestem nowa na forum i powiem wam calkiem milo sie czyta co tu piszecie: forum calkiem inne od innych..... pozdrawiam Justyna Berlin

Zabrzmialo jak komplement :-D witaj na forum i skoro tak Ci sie podoba to prosze sie udzielac ;-)

Dziewczyny ja sie zjaralam na maxa :/ stare to a glupie,pani ostrzegala,ze sa nowe lampy ale ja pomyslalam,ze skoro ide na 12 minut to krzywdy mi nie wyrzadza ...coz...wyrzadzily,pecherze mialam jeszcze godzine temu nawet na lydkach :szok: obiecalam sobie,ze skoncze z tym zasranym solarium...a glupia promocja mnie skusila,nie wiem gdzie mam rozum...tak mowiac szczerze to po co nam to?? po co nam ta sztuczna opalenizna??Po co MI to,bo nie wiem jak z Wami :laugh2:ale zeby byla jasnosc to ja nie opalam sie na skwarke,tylko tak leciutko,raz w tygodniu 15 minut mi starczalo.A ze za 2 tyg. jade do PL to chcialam sie troche przyciemnic,ale potem z tym koncze...do wiosny :-p:sorry:

Tak troche dola zalapalam i slucham sobie tej melodii YouTube - Metallica - Nothing Else Matters ale zaraz smigam do wyra...

Apropo Pati tego filmiku co wkleilas....:no::angry::szok: jak mozna byc tak beznadziejnym???
 
reklama
Jolka jak tam dzis opalenizna? widzisz trzeba sie sluchac pani w solarium...ja tez raz bylam madrzejsza i sobie dupsko spieklam :-D ja w solarium to chyba w tamtym roku bylam-normalnie nie moge soobie üprzypomiec kiedy... ale chce sie wybrac na 10 min...moze teraz w srode...bo tez do poslki jade ...ale nie dlatego to chce zrobic tylko zeby nie bac sie sama siebie w lustrze...nogi mam opalone...reszte ciala tez spoko...a twarz jakby mnie w oinne cialo wlozyli albo jakby mi inna skore jakiegos bladziocha naciagneli :-D
Jolka a co do filmiku.teraz ja jestem beznadziejna bo to wkleilam czy ta kobieta wystepujaca na nim...?

A przed chwila zjadlam sniadanie :-D wiem wiem powinnam obiad jesc o tej porze..a.le pospalam dzis :-) dali mi swiety spokoj...a teraz moj a odsypia nocne eskapady do polski...biedny mi sie kiedys wykonczy... no a teraz ide pomyc naczynia.. i chyba bede z mloda na jakas sale zabaw jechac....a we wtorek planuje wziac ja na przedstawienie teatralne " Petterson& Findus" :)
 
Ja nie wiem co sie dzisiaj dzieje z moim dzieckiem :angry: od rana jeszcze nie spala...zmeczona jest,polozylam ja ale gdzie tam...slysze ja,zamiast spac to sobie spiewa :confused2: ostatnio cyrki mi ze spaniem odstawia i to fest...wieczoram zasypia bez problemu ale jak ma zasnac w dzien to moj Ty swiecie!!!:angry: Moze ona juz w ogole nie ma zamiaru spac w dzien :eek::eek::eek:

Pati no oczywiscie,ze ta baba beznadziejna...swoja droga to co ty ogladasz...ja mam za slabe nerwy na takie cos.

A po solarium juz dobrze...dzisiaj powtorka :-pja lepiej wygladam jak mam troche ciemniejszy pysk :-D wtedy nawet malowac sie nie musze.Z natury jestem blada twarz....i wcale mi sie to niepodoba:no:
 
Jolka calkiem mozzliwe ze Majka ma juz dosyc spania w dzien :-) moja szybko olala dzienne drzemki...zasypiala sporadycznie-w aucie np.

A ta baba to beznadziejna to malo powiedziane-mi sie cisna najgorsze epitety tego swiata...takiej to kregoslup przetracic by wegetowala do konca zycia jak roslina...!!!!
A na filmik trafilam przypadkiem-jak ogladalam sobie jakies odcinkii super niaani w jezyku poslkim... ja tez nie mam nerwow na takie rzeczy...peka mi serce...
 
W ogole zauwazylam,jak moj M jest w domu to Maja jest zupelnie inna,jakas rozchulana,niespokojna...bo ja z nia cale dnie sama,pamietam jak na roczek przyjechali do nas goscie z PL to moj ty boze...ja swojego dziecka nie poznawalam-taka byla niedobra,marudna,placzliwa...

M byl z rana,zjedlismy razem sniadanie...pojechal w jedno miejscie,zaraz wroci... ja dzisiaj zrobilam sobie wolne od spaceru ,bo po pierwsze nie chce mi sie a po drugie pogada jakas niepewna jakby zaraz padac mialo...i po trzecie skoro mam Michala w domu to moze zostac z mala a ja sama polece potem z psem...tez potrzebuje chociaz raz na kwartal troche odsapnac.Powoli mi te spacerki bokiem wychodza..latem z checia szlam,bo cieplutko ,sloneczko a ostatnio to pizdzi,ze leb chce zerwac i wez tu sobie spaceruj :confused2:

Zaraz biore sie za obiad...dzisiaj wszystko zapiekane i ziemniaczki i ryba i warzywka :-)
 
napewno bede sie udzielac tylko musze troche czasu zorganizowac raczej na necie nie spedzam wiele czasu..... ale musze powiedziec ze wciaga mnie to forum i napewno bede sie pojawiac...... pozdraiwam serdecznie wszystkie na forum.....
 
Hej kobietki:-) melduje się z rana jeszcze rozczochrana:-D:-D ha ha ale sie rymuje.

Ja dzisiaj w domku urloppppp .A tak powaznie to bede konczyc malowanie sypialni:szok::szok: takie kolory wyszły ze :baffled: troszke ciemno ale jak wrzuce pare jasnych dodatków to bedzie ok. A no i nie jest tak jak miało byc:-D, w sobote kupilismy nowy kolorek do sypialni ciezko go opisac cos w stylu........ no nie wiem śliwki rózowej:-D:-D:-D i szarego wrzuce fotki jak bedzie juz skonczone, Nie wiecie czasami gdzie maja fajne narzuty na łuzka:-)????? ....

A ja juz chce czwartek bo do pl jedziemy po południu na 5 dni :) no i tez musze zaliczyc solar ale w pl bo ja mam tam swoje ulubione łuzko i do innego nie lubie chodzic, wogóle to bardzo zadko chodze, szybko sie opalam na słońcu ale mam duzo znamion na ciele, pieprzyków miliony cała popieprzona jestem i sie boje cząsto korzystac z solara.

Spadam cos zjesc, robilam w sobote sałatke z tortolini z szynka, ananasem serem kukurydzą i szczypiorkiem, no i majonez pychotaaaaaaaaaaa

a wczoraj z brokuła,ogórków korniszonków, kukurydzy, ziaren słonecznika prażonego i majonezu tez pychotka :-):-D, znacie jakies fajne sałateczki:confused: a ostatnio przypadła mi do gustu taka z arbuza z serem feta ale teraz nie sezon na nią:-(, poczekam do lata, ide sie najesc i papierosek :))
 
reklama
dzien doberek !!
ja wlasnie kawusie popijam a pozniej do sklepu :tak::tak:
dzis szymon zostal w domu,bo wczoraj popoludniu mial goraczke 38,5 i spal 2 godziny a na wieczor mu spadlo do 37,5 :tak:w nocy nie mial nic i teraz nie ma tez jest ok wariuje normalnie nadaje tez :biggrin2::biggrin2:
ale dla swietego spokoju zostal dzis w domu na obserwacji :biggrin2::biggrin2:
Hania w koncu poszla do szkoly po 2 tygodniach wolnego :biggrin2:kurde jak to sie ciezko wstaje o 7 jak tak ciemno za oknem hehe...

hej magda moja imienniczko :-D:-D nawet nasi synowie maja tak samo na imie :-D:-D
fajnie ze wypadzik do pl sie wam szykuje ja dopiero wrocilam:tak:
a salatke ja lubie z selera,kukurydzy,jajek itp..moze ja znasz?? pyszna jest :tak:
czekamy na foto relacje z remonciku :tak:

Justyna wpadaj do nas w wolnym czasie ,masz jakies baby?? napisz cos o sobie kochana :tak::tak:

no kawka wypita pranie juz powieszone a teraz troszke po neci pohulam i spadam do kauflandu :tak::tak:
 
Do góry