reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Nikusia mi alegolog ta z Krakowa tez tak mowila i genetyk tez, tyle ze chce zwyczajnie wiedziec a nie czekac jak bedzie miala 18 lat i myslec przez te wszystkie lata "ma a moze nie ma"


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny Dużo zdrówka dla was i waszych maleństw w nowym roku <3 @0202oliwcia będzie dobrze [emoji8]@hajmal proszę powiedz jak wyniki badania już będą . Ja jestem jednak raczej przeciwnikiem sZczepien bo pomimo szczepion dziecko dalej może zachrowac na to na co jest zaszczepione . I nic dobrego nie ma w tych szczepionkach , same metale ciężkie . Ludzie w 21w są królikami doświadczalnymi nie zdając sobie z tego sprawy . Ja mam jutro wizytę u lekarza robię wszystkie badania + mutacje . Od szczpeienia moja malutka ma żółty i śmierdzący mocz co mnie nie pokoi już dzień po szczepieniu ... dzień przed był jeszxze przezroczysty i bezwonny ... tak ze martwi mnie ta zmiana , nasiusia delikatnie w pampersa i już czuć siuskami...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Mocz mojej Zosi po szczepieniu tez jest inny, nie zwrocilam na to wczesniej uwagi.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro mija tydzień od wyslania probek, przez weeken na pewno nic nie robili, wiec pewnie poczekamy do konca przyszlego tyg na wyniki Zosi.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki dalej ;)

Ja ostatnie dwa dni miałam ciężkie. Twardnienie brzucha co pół godziny. N ktg u położnej wyszedł nawet jeden skurcz a to 33tc i za wcześnie na poród. Po dwóch dniach minęło i jest lepiej. Nie wiem czy się przemeczylam czy co się stało ale wystraszyłam się. W czwartek mam wizytę i zobaczymy.
Ciuszki ju piorę torbę lada dzień spakuje i będę odstawiać modły by się nie ruszyło za wcześnie.

A co u was kochane ??;)
 
Nikusia takie skurcze to skurcze przepowiadajace, mi sie tez jakos tak kolo 33 tc zaczely, bratowa tez miala o tym czasie to ja straszyli ze urodzi za wczasu a na koncu musieli wywolywac porod. Nie wiem czy to Cię choc troche uspokoi, mam nadzieje. Odpoczywaj duzo, najlepiej z nogami wysoko i bedzie dobrze, trzymam kciuki juz nie dlugo jeszcze tylko ciut wiecej niz miesiac. Jaki duzy ten skurcz wyszedl? Sara to juz spora dziewczynka ale niech posiedzi jeszcze u mamusi.

Magda.Lena a co tam u Ciebie slychac? Jak sie czujesz?

Karolinao, Oliwcia co tam u Was i dziewczynek slychac?

Wiecie co dziewczyny syltrasznie slaba jestem, dostalam juz 2x@ i po tej ostaniej jestem okropnie slaba, spiaca, nic mi sie nie chce tz nie mam na nic chceci, bylam dzis w aptece i moglam dobie kupic magnez ale co zapomnialam :(. To moje oslabienie podobne jest do tego po cc


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak długo by cie trzymało takie osłabienie ?? Trochę dziwne. Ale zakup sobie jakies witaminki i żelazo to może faktycznie się wzmocnisz :)

Twoje słowa mnie pocieszyly tak ze dziękuje ;) skurcz wyszedł w połowie tej skali na wydruku no może ciut wyżej. Położna mówiła ze to skurcz przepowiadający ale co się zdenerwowałam to moje. Sarutek niech siedzi w środku i grzecznie czeka na swoja kolej ;)
 
Po cc trzymalo z 7 tyg, a teraz po @ wrocilo, znow musze w dzien spac :( a i tak to nie pomaga.

No spokojnie z tymi skurczami, pomalu sie "przyzwyczaisz" najgorsze sa te pierwsze, potem jest lepiej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny pochwalę się:) moj mały już nie taki mały hehe. Dzisiaj byliśmy na polowkowym i waży 450g (20tydz.6dzien). Lekarka mówiła,że duży. Sprawdzałam normy i faktycznie bardzo duży hehe. Nie wiem po kim, bo my z mężem raczej jesteśmy drobni i szczupli- ja 160cm, mąż 175:) Poza tym wszystko wyszło ok. Jestem bardzo szczęśliwa i spokojna dzięki temu:)

Jutro mam wizytę u mojego lekarza. Muszę skonsultować zalecenia hematolog. Byłam w sobotę i poleciła jednak brać fraxi codziennie. Dała mi przynajmniej receptę z refundacją i badania na nfz. D-dimery oczywiście podwyższone 0,80 (normy 0-0,50), fibrynogen podwyższony, skrócony czas protrombinowy i cos tam jeszcze...

Hajmal a Ty jak się czujesz,już lepiej? Może zrób sobie kontrolne badania chociażby jakieś podstawowe i bierz witaminy na wzmocnienie.

Ni_kusia Ty już zaraz na finiszu:biggrin2: Super. Na skurczach się nie znam i nie doradze, ale pewnie dziewczyny wiedzą;)
 
Do góry