reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

reklama
@ni_kusia dziekuje ze pytasz z waga wreszcie na plus 400 g na 2 tygodnie co mnie mega cieszy
Mamy 16 tyg i wagę 5680 no dupy nie urywa przy wadze urodzeniowej 3600 ciagle na 10 centylach ale najwazniejsze ze ruszyło ...
W piątek ruszamy z rehabilitacja a 5 lutego mamy w szpitalu na oddziale badania krwi i moczu (wód d, fosforany , wapń i jeszcze wiele innych ) do tego USG brzucha z naciskiem na wodonercze i kamienie na nerkach i USG główki na 30 maja mamy wizytę w poradni neurologicznej
 
Ni_kusia siedzisz pewnie jak na bombie:) czekamy na radosne wieści:)
Karolina Twoja malutka jest taka słodka! Jeśli kiedyś będzie mi dane drugie podejście to też chciałabym dziewczynke;)
Oliwcia wszystko będzie dobrze, mała rośnie w swoim tempie. Fajnie, że macie już zaplanowane wizyty i kontrole.
Ja mam straszne bole pleców. Ćwiczę trochę jogę, czasami pomaga. Macie jakieś rady na to? Raz użyłam termofora na plecy i ulżyło, ale potem przeczytałam,że to może być niebezpieczne i wywoływać skurcze... no i już więcej tego nie robiłam.
Hajmal Ty masz aż tak daleko do laboratorium?
Pozdrawiam Was wszystkie:)
 
Dostalam skierowanie od gina do endokrynologa w trybie pilnym wiec teraz juz musze tam jezdzic, bo bardo trudno sie u mnie dostac na wizyte, czeka sie rok. Zrobilam sobie jeszcze homocysteine tyle ze znow musze czekac 10 dni. Zosi badan nadal nie mam :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ni_kusia dziekuje ze pytasz z waga wreszcie na plus 400 g na 2 tygodnie co mnie mega cieszy
Mamy 16 tyg i wagę 5680 no dupy nie urywa przy wadze urodzeniowej 3600 ciagle na 10 centylach ale najwazniejsze ze ruszyło ...
W piątek ruszamy z rehabilitacja a 5 lutego mamy w szpitalu na oddziale badania krwi i moczu (wód d, fosforany , wapń i jeszcze wiele innych ) do tego USG brzucha z naciskiem na wodonercze i kamienie na nerkach i USG główki na 30 maja mamy wizytę w poradni neurologicznej
To super ze waga ruszyła. Bardzo się cieszę ;)
Dobrze ze robicie te szczegółowe badania w końcu bedzies wiedziała co kryje się w brzuszku. Oby jak najmniej niepokojących rzeczy. Trzymam kciuki za to żeby wszystko pozytywnie się skończyło ;)
 
Dostalam skierowanie od gina do endokrynologa w trybie pilnym wiec teraz juz musze tam jezdzic, bo bardo trudno sie u mnie dostac na wizyte, czeka sie rok. Zrobilam sobie jeszcze homocysteine tyle ze znow musze czekac 10 dni. Zosi badan nadal nie mam :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ty to masz pecha. Chyba służba zdrowia testuje twoja cierpliwość. Ale dzielna kobieta. Ciebie i dasz rade! Koniecznie napisz jak wyniki się wyjaśnia i co powiedział endokrynolog. Oby zadziałał i pomógł ;)
 
Ni_kusia siedzisz pewnie jak na bombie:) czekamy na radosne wieści:)
Karolina Twoja malutka jest taka słodka! Jeśli kiedyś będzie mi dane drugie podejście to też chciałabym dziewczynke;)
Oliwcia wszystko będzie dobrze, mała rośnie w swoim tempie. Fajnie, że macie już zaplanowane wizyty i kontrole.
Ja mam straszne bole pleców. Ćwiczę trochę jogę, czasami pomaga. Macie jakieś rady na to? Raz użyłam termofora na plecy i ulżyło, ale potem przeczytałam,że to może być niebezpieczne i wywoływać skurcze... no i już więcej tego nie robiłam.
Hajmal Ty masz aż tak daleko do laboratorium?
Pozdrawiam Was wszystkie:)
Siedziałam jak na szpilkach póki mnie córka nie zaraziła i znów jestem chora. Ból gardła nie do zniesienia i katar. Wykończę się. W czwartek za tydzień mam wizytę na której pobierze mi lekarz wymaz na paciorkowca i potem wdrażam w życie plan sexualny. Położna mi poleciła codziennie się przytulać i może to coś rozbuja poród. Jak lekarz da zielone światło działam bo już jestem na skraju wyczerpania. Trzymajcie kciuki ;)
Na bóle pleców ćwiczenia napewno coś jest w internecie jakies filmiki. Jak masz położna to jej zapytaj a jak nie to lekarza na co możesz sobie pozwolić z gimnastyka :)
 
U nas tez jas ma gila i kaszle i Zosia od wczorajszego wieczoru tez ma katar, masakra :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam wreszcie wyniki badan Zosi
Zobaczcie, na moj rozum moj maz moze miec dwie homozygoty. Ja mam polowke mthrf c667t i caly pai 1
1516974883-cb3b109a57194fa2-aaaaaa.png


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry