reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Dziewczyny jestem po wizycie. Lekarz zważył młoda i stwierdził ze ma 3300. Patrzy na mnie z dużymi oczami i mówi ze duże dziecko i pyta ile było ostatnio. Wiec mu mowie ze dwa tygodnie temu to młoda miała 2500... spytał ile miała 1 córka wiec mowie ze w 40 tygodniu 3500. No to zaczął mierzyć Jeszcze raz i wyszło mu 3100. I tak dość sporo jak na 36 tydzień. Wszystko jest ok a do szpitala mam isc 16 albo 19 lutego i będą wywoływać. Jestem trochę wystraszona bo ja schudłam a młoda tak dużo przybrała i boje się ze do tego 39 tygodnia będzie miała ponad 4 kg;( i ze nie dam rady jej urodzić. Odstawiłam dopiero acard biorę mniej asparaginow i mamy zielone światło na przytulanie od przyszłego tygodnia. Chciałabym żeby podziałało bo strasznie mnie boli biodro już nie mogę chodzić nie mówiąc o przewracaniu się w nocy z boku na bok. Brzuch ciągnie i strasznie boli na dole czuje ze sie obniżył. Śluz tez większy wiec może coś drgnie choć rozwarcie i szyjka bez zmian.
Wczoraj czytałam wasze posty sprzed porodu i byłyście tez już na wyczerpaniu. Tylko odliczalyscie. Tak dawno to było a teraz ja marudzę. Pewnie dam rade ale powiem wam ze mam już dość. Jestem zmęczona i obolała i chce mieć już to za sobą.
 
reklama
Nikusia dasz rade, jeszcze troszke :)
Ponad 3kg to juz fajna waga

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nikusia dasz rade, jeszcze troszke :)
Ponad 3kg to juz fajna waga

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak tam w górach?? Podeślesz jakieś foto??
Ja nigdy w górach zimą nie byłam, kocham Tatry i zazdroszczę że możecie powdychać troszkę górskiego powietrza, Odpoczywajcie ;-)
 
Nikusia wszystko przed Toba :)
Jest super, znalazlam nocleg na szczycie Gubałówki, w domu goscinnym Gubałówka. Pokój fajny, lazienka super, z okien widoki same zobaczcie, do tego "deptaku" mamy wyjsc z drzwi, na parterze jest restauracja. Polecam wszystkim
1517680809-7254aca03a221b9c-aaaaaa.jpeg
widok z balkonu, troche mgla zaslania
1517680859-07a9f03cf955c7bc-aaaaaa.jpeg
tu z parkingu przed domem
1517680915-8f3fdc54dfb231d1-aaaaaa.jpeg
tu Zakopane noca
1517680948-85f227118c1bad52-aaaaaa.jpeg

A tu my na spacerku dzis z rana

Kiedys nocowalismy na Cyhla, w Murzasichlu, ale tu z Zosia jest super. Dla Jasia raj, kilka wyciągów narciarskich, skutery, jazda na promowanych kolach, kucyki, konie i wiele wiele innych

Nikusia jak sie czujesz, dajesz radę?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@ni_kusia No to troszeczkę jest tej kruszynki . Czekamy na maleństwo [emoji8][emoji8][emoji8]. @hajmal piękne widoki za równo gór jak i rodzinki w komplecie . Miłego wypoczynku kochani [emoji8][emoji8][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochane mam prośbę czy możecie mi powiedzieć jakie badania robilyscie przy poronieniach oprócz mutacji posiewu moczu , tsh , . Mam dziewczynę która w tym tyg poroniła na wczesnym etapie powiedziałam jej o mutacjach ale nie pamietam już jakie sama jeszcze badania robiłam . To była jej pierwsza ciąża


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochane mam prośbę czy możecie mi powiedzieć jakie badania robilyscie przy poronieniach oprócz mutacji posiewu moczu , tsh , . Mam dziewczynę która w tym tyg poroniła na wczesnym etapie powiedziałam jej o mutacjach ale nie pamietam już jakie sama jeszcze badania robiłam . To była jej pierwsza ciąża


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja robiłam pakiet badań genetycznych na kariotypy i potem na mutacje te najpopularniejsze pod kątem zakrzepicy, trombofilii. Hormonów nie robiłam, gdzieś tam raz się przewinęły w trakcie starań, jakieś tsh i nic więcej. Grunt to odpowiednia suplementacja kwasem i to w wielu sytuacjach ratuje ciąże. Trzymam kciuki za Twoją znajomą :)
 
Magda.Lena wrzucam Ci tytul wątku ze spisanymi badaniami, jest ich duzo wiec wybacz nie bede przepisywac, tym bardziej ze pisze na komórce.
1517940671-fb1d0810d9495a7b-aaaaaa.png


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja robilam
Czesc zespolu antyfosfolipidowego, tsh, trombofilie, homocysteine, toxoplazmoze i nie pamietam co jeszcze. Jak znalazlam mutacje to nie robilam reszty, z tej listy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry