reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

reklama
Z tego co rozumiem to moj maz tez ma pelna mutacje pai1 i dodatkowo najpewniej pelna mutacje mthrf a1298c stad pai 1 jest pełna a mthrf polowa. Ja mam pelna pai1 i polowe mthrf t667t a ogolnie zecz biorac mloda ma takie obciazenie jak ja. Musze to wszystko przetrawic poczytac, mam nadzieje ze dzis bede cos wiecej wiedziec. No i z tymi szczepionkami musze gdzies Zosie umowic na jakas konsultacje. Tylko jeszcze nie mam pojecia gdzie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzmi jakoś tak strasznie fachowo mimo wszystko. W każdym razie najlepiej będzie jak skonsultujesz się ze specjalistą. Co do szczepień to są ośrodki konsultacyjne dotyczące szczepień w większych miastach musiałabyś się zorientować u siebie w swojej okolicy jak to wygląda. Trzymam ckiuki, na pewno wszystko będzie dobrze ;-)
 
@hajmal niestety wynik za ciekawe nie jest ale jeśli chodzi o nasze polskie piękne prawo do szczepień to ci wiele niw pomoże chyba ze trafisz na naprawde super lekarza który da ci odroczke ze wzgledu na mutacje ale to na prawde trzeba mieć farta zeby na takiego trafić :confused2::baffled:

@ni_kusia lecz sie slonko lecz musisz miec duzo sily....
Co do przytulasow i wywolywania porodu szczerze według mnie ***** to daje :ninja2::no: u nas były i one i mycia okien i pucowanie mieszkania i nic nie pomogło ... A ty słonko masz jeszcze trochę czasu dasz rade jestes mega silna babka :biggrin2:;)
A powiedz mi jak starsza ??? (Corke masz dobze pamiętam )
 
Hajmal czy to znaczy,że dziecko zawsze odziedziczy chociażby heterozygote jeśli jeden z rodziców ma homozygote? Czy może być tak,że dziecko nie odziedziczy tego w ogóle?
 
Magda Lena ja juz sama nie wiem, wydaje mi sie ze pelna mutacja rodzica dziedziczona jest w 50%
Trzeba by sie kogos madrego pytac. Zosia tej mojej polowki mthrf t667 nie ma

Oliwcia, Gosia jest sliczniutka.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny , @oliwcia dobrze ze waga idzie w górę , malutka jest piękna @hajmal kochana ja wcale nie umiem odczytywać wyników czyli nie chcesz szczepić więcej ???kurde ja cały czas się waham pomimo ze nie mam jeszcze żadnych badań nie wiem czy jak przeczekać dłużej szczepienie to nic się nie stanie czy musi by równi odstęp . W kwietniu będziemy w Pl chciała bym zrobić szczegółowe badania a później zadecydować ostatecznie , dzień dnia zmienia mi się decyzja naprawdę wariuje po ostatnim szczepieniu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem co powie lekarz, troche wątpię zeby nam pozwolili zrezygnowac ze szczepionek, ale moze choc rozciagne w czasie.

Pozdrawiamy z Gubałówki


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry