reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabela z Wymiarami dzidzi

reklama
No tak myślałam, że Mój Brzdąc ma z 4cm bo czytałam w necie o moim tyg. i tak wychodziło:)
 
Tak jak wczesniej napisałam traktujcie to laseczki z humorkiem ....gdyz kazda ciaza sie rozwija inaczej i dzidziulki tez roznie rosna!!!!
 
Tak jak wczesniej napisałam traktujcie to laseczki z humorkiem ....gdyz kazda ciaza sie rozwija inaczej i dzidziulki tez roznie rosna!!!!

dokładnie:tak: to gin się na tym zna i wierzcie jakby było coś nie tak na pewno by powiedział.
Tak samo z wynikami badań, jak je sama odczytałam to mi wyszło ze wyniki moczu sa niedobre a gin mi powiedział, żebym nigdy sama w ciązy nie interpretowała wyników bo w organiźmie olbrzymie zmiany zachodzą i w związku z tym odstępstwa od normy.
 
Ja byłam na USG wczoraj , dokładnie w 9tygodniu i Fasolinka ma równo 2cm. Doktor powiedział ,że jest jak najbardziej w poządku :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry