reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Tabela z Wymiarami dzidzi

joanna82

Mama Patryka i Filipka
Miasto
Wołów
Rozwiązania
0
Dziewczyny znalazłąm tabele z wymiarami dzidzi. Tabele lepiej traktowac z przymruzeniem oka gdyz nalezy pamietac ze kazda ciaza rozwija sie inaczej :) Ale wydaje mi sie ze zerknac warto :)

OD 8 TYGODNIA do 20 TYGODNIA

OD 20 TYGODNIA DO KONCA :)
[URL=http://img54.imageshack.us/i/2043semanas.jpg/] [/URL]

Ostatnia edycja:
reklama
G

Georgina

Gość
No tak myślałam, że Mój Brzdąc ma z 4cm bo czytałam w necie o moim tyg. i tak wychodziło:)

joanna82

Mama Patryka i Filipka
Miasto
Wołów
Rozwiązania
0
Tak jak wczesniej napisałam traktujcie to laseczki z humorkiem ....gdyz kazda ciaza sie rozwija inaczej i dzidziulki tez roznie rosna!!!!

maarta100

Szczęśliwa mamusia
Rozwiązania
0
Tak jak wczesniej napisałam traktujcie to laseczki z humorkiem ....gdyz kazda ciaza sie rozwija inaczej i dzidziulki tez roznie rosna!!!!
dokładnie:tak: to gin się na tym zna i wierzcie jakby było coś nie tak na pewno by powiedział.
Tak samo z wynikami badań, jak je sama odczytałam to mi wyszło ze wyniki moczu sa niedobre a gin mi powiedział, żebym nigdy sama w ciązy nie interpretowała wyników bo w organiźmie olbrzymie zmiany zachodzą i w związku z tym odstępstwa od normy.

eliza80

Mamusia Gabi i Olka :)
Miasto
W/J
Rozwiązania
0
Ja byłam na USG wczoraj , dokładnie w 9tygodniu i Fasolinka ma równo 2cm. Doktor powiedział ,że jest jak najbardziej w poządku :)))

Ostatnia edycja:
reklama
G

Georgina

Gość
Moja w 12 tygodniu i 4 dni miała 60.6mm:)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry