reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Sukces roku... byłam dziś na siłowni :-D nie chce myśleć o jutrzejszym zakwaszene ciała heh rzuciłam się na maszyny jakbym w życiu siłowni nie widziała. Ból istnienia gwarantowany :-D
Wyzyj sie kochana ja jestem po wizycie wiec mam 5 pęcherzyków po 12 i 14mm w czwartek znów wizyta i sie dowiem kiedy inseminacja :-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Wyzyj sie kochana ja jestem po wizycie wiec mam 5 pęcherzyków po 12 i 14mm w czwartek znów wizyta i sie dowiem kiedy inseminacja :-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Jadziu to sporo ich masz[emoji11] z któregoś musi być fasolinka[emoji11] już się ciesze

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadziu to sporo ich masz[emoji11] z któregoś musi być fasolinka[emoji11] już się ciesze

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez jestem strasznie podjarana: -) najlepsze to ze z obu jajnikow ładne pecherzyki wiec jest szansa i to duża trzymajcie kciuki żeby do inseminacja zostały chociaż trzy z nich [emoji173]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Ja tez jestem strasznie podjarana: -) najlepsze to ze z obu jajnikow ładne pecherzyki wiec jest szansa i to duża trzymajcie kciuki żeby do inseminacja zostały chociaż trzy z nich [emoji173]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Jadziu zostaną.... jestem tego pewna [emoji11]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadziu zostaną.... jestem tego pewna [emoji11]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki kochane za wsparcie i tak muszę do gina napisać później smsa czy jeszcze jutro robić zastrzyk z fostimonu czy już tyle
Gdyby nie wy nie mialabym tyle siły na to wszystko dziękuję wam :-*:-*:-*

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Do góry