reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Takie dziwne pytanie 😅

Paulina26777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Luty 2022
Postów
172
Hejka dziewczyny. Mam takie pytanie. Kiedy u was pojawił się brzuch. Ja zbliżam się do 5 miesiąca i nic. Może troszkę poniżej pępka coś widać i to tyle. Czy u was tez tak późno 😁
 
reklama
Ciążowy brzuch zaczęłam mieć w 20 tygodniu. A tak szczerze to wczoraj, w 24 tygodniu stwierdziłam, że w końcu wyglądam na osobę w ciąży :)
 
U mnie w ludzie zaczęli brzuch zauważać ok 30tc. Sama zaokrąglenie brzucha zaobserwowałam ok 24tc.
W kolejnej ciąży już nie było tak fajnie :p
 
22-23 tydz nagle pojawił mi się mały brzuszek. Rodziłam w sierpniu, a w czerwcu miałam mały brzuch, do wakacji wchodziłam w swoje jeansy z wysokim stanem. Dopiero miesiąc przed terminem wyglądałam jak rasowa ciążówka :)
 
Hejka dziewczyny. Mam takie pytanie. Kiedy u was pojawił się brzuch. Ja zbliżam się do 5 miesiąca i nic. Może troszkę poniżej pępka coś widać i to tyle. Czy u was tez tak późno 😁
U mnie już widać brzuszek wcześniej
 

Załączniki

  • IMG_20220427_170415.jpg
    IMG_20220427_170415.jpg
    547,7 KB · Wyświetleń: 145
U mnie już widać brzuszek wcześniej
Błagam Cię. Nie ma opcji aby Ci wyszedl brzuch w 4-5tygodniu. To Twój tłuszcz. Ciąża jest widoczna troche pozniej. Fakt, że w 8-12 tygodniu mozna zaważyć ze zaczyna się zmieniać nasze ciało i coś się zaokrąglać. Np. w pierwszej ciazy pozno brzuszek wychodzi, a w drugiej juz nawet w 9-10 może coś być widoczne. U Ciebie nic nie widać...
 
reklama
Do góry