reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarczyca

reklama
Bo jeszcze jod mam przypisany. No mam nadzieje ze nic nie wpłynie na dzidzie.
Na spokojnie[emoji5] tak, jak wcześniej dziewczyny pisały, dużo osób choruje i da się z tym żyć[emoji5] Musisz regularnie przyjmować leki i pamiętać, żeby było brane na czczo. Dawkę też dostałaś w miarę małą, więc z twoją tarczycą nie jest tak źle[emoji5] Teraz po lekach to powinnaś się nawet lepiej czuć[emoji5] Mówię ci to z doświadczenia[emoji5] 13 lat już się leczę[emoji5] powodzenia!

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Mam wrażenie ze większość moich znajomych jest na euthyroxie, nawet kot koleżanki. Twój wynik to żadna tragedia, zreszta na początku ciąży często tarczyca szaleje. Euthyrox szybko to wyreguluje, bedziesz pewnie monitorować co miesiąc i lekarz dobierze dawki. Ja zmieniałam dawkę 4x w ciąży i pewnie po urodzeniu trzeba bedzie znowu. Jod jest zalecany w ciąży.
 
Mi przepisał LETROX. Nie wiem może jestem głupia ale boję się brać tego leku. Cała noc mi się śniło że jakiś drgawek dostałam że wogole. Ja ogólnie zawsze starałam się nie brać żadnych leków. A teraz tym bardziej jak w ciąży jestem. Paranoja....
 
Mi przepisał LETROX. Nie wiem może jestem głupia ale boję się brać tego leku. Cała noc mi się śniło że jakiś drgawek dostałam że wogole. Ja ogólnie zawsze starałam się nie brać żadnych leków. A teraz tym bardziej jak w ciąży jestem. Paranoja....
Leki to podstawa. Jeśli nie będziesz ich brać, to tylko możesz pogorszyć sprawę. Ja leki będę już brać do końca życia i jakoś już nawet nie myślę o tym[emoji5]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Leki to podstawa. Jeśli nie będziesz ich brać, to tylko możesz pogorszyć sprawę. Ja leki będę już brać do końca życia i jakoś już nawet nie myślę o tym[emoji5] jutro już wezmę napewno. Dziś po prostu jakąś depresję dostałam :-( boję się właśnie jakiś niepożądanych reakcji mojego organizmu i nie wiem czego się spodziewać.

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Wybacz, ale chyba trochę przesadzasz...[emoji5] Chyba za dużo naczytałaś się pierdół w necie[emoji4] Twój wybór, każdy jest dorosły[emoji5]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Wybacz, ale chyba trochę przesadzasz...[emoji5] Chyba za dużo naczytałaś się pierdół w necie[emoji4] Twój wybór, każdy jest dorosły[emoji5]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
Kiedyś lekarz przepisał mi za duża dawkę antybiotyku po którym trafiłam do szpitala i od tamtej pory mam obawy brania nawet apapu. Dlatego się boję i mam paranoje bo nie wiem jak ten lek działa i wogole.
 
reklama
Cześć, ja całą ciążę byłam na Letroxie i to 125 + Jodid 200. Skutków ubocznych nie miałam żadnych a dziś moja córka ma ponad 6 M-cy i zdrowa jak ryba
 
Do góry