• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Tarnów

reklama
Alleluja:-)
moje dziecko zasnelo o 21:szok::szok::szok::szok:
to chyba przez ta pogode i atrakcje padl godzine wczesniej niz zwykle..tylko ciekawe do ktorej pospi..

no niestety pogoda ma sie popsuc wiec juz sie nacieszyłysmy:-(
 
hejka no to widze ze wszystkie mialyscie fajne niedziele;-);-);-)
ja Ranczo bardzo bardzo lubie TaN też oglądam...czasem:rofl2::rofl2::rofl2:ale przewaznier usypiam w trakcie niestety:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry