reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Pyszna kawka podana przez męża Aguni :-)
czy my byłyśmy na tej samej imprezie? byłam przekonana, że to mąż Agaty podawał kawę :-D:-D:-D:-D
Crunch - to ja Cię może też zaproszę na urodziny:-):-):-)
czuję się zaproszona :tak::-D

dodałam przepis na sałatkę i na rogaliki gdyby ktoś chciał:-) właśnie dojadam
a te małe bułeczki czosnkowe to jak robisz?

takiej to dobrze ;-)
Ty chyba nie masz na co narzekać
okna wymyte, spanko prawie do południa :-D:-D:-D
to jest życie :tak::-D;-):-)

my właśnie po obiadku
Regina przy ostatnim kęsie stwierdziła, że jej nie smakuje :-D:-D:-D
Igor wypatruje przez okno kiedy tata wróci :-D
zostało mi jeszcze odkurzanie i łazienka
może macie ochotę wpaść? :-D:-D:-D:-D zapraszam :-D:-D:-D
 
reklama
czy my byłyśmy na tej samej imprezie? byłam przekonana, że to mąż Agaty podawał kawę :-D:-D:-D:-D

czuję się zaproszona :tak::-D


a te małe bułeczki czosnkowe to jak robisz?


Ty chyba nie masz na co narzekać
okna wymyte, spanko prawie do południa :-D:-D:-D
to jest życie :tak::-D;-):-)

my właśnie po obiadku
Regina przy ostatnim kęsie stwierdziła, że jej nie smakuje :-D:-D:-D
Igor wypatruje przez okno kiedy tata wróci :-D
zostało mi jeszcze odkurzanie i łazienka
może macie ochotę wpaść? :-D:-D:-D:-D zapraszam :-D:-D:-D
CRUNCH Chętnie, tylko jakiś leń mnie ogarnia po zakupach ;)
 
Massiek fajnego masz tego męża. Ja jak pojechałam rodzić i kazała mojemu wymyć okna to przyszedł do mojej mamy z zapytaniem jak on ma to zrobić. Podobno udało się.Agunia z kurierem to nigdy nie wiadomo dlatego ja już się nauczyłam i zawsze podaję nr telefonu. Raz już jeździłam za fotelikiem po Tarnowie i wystarczy mi. A do nas chusta dotarła ok 16. i nie wiem czy nie jest ciut maława. Mamy 30 dni więc jeszcze zobaczę.Anneczka zdrówka dla Marcelka.Crunch pościel super. Myślę że się spodoba.
 
Dziewczynki muszę Was poinformować że komputer zaczął już normalnie pokazywać wszystko więc widzę co piszecie w normalnych rozmiarach ale nie działają mi żadne opcje i tekst mimo że oddzielam to leci mi ciurkiem. Sorki ale mam nadzieję że jakoś sobie poradzicie :) albo ja będę pisała do każdej osobno.
 
karola to co Ci się podziało?
może udzielasz odpowiedzi w tych "szybkich odpowiedziach" a tam chyba nie ma zaawansowanych opcji

chyba wyłączę komputer bo siedzę na allegro i grzebię ;-) (kupiłam dla Reginy fajną marynarkę) :tak:
 
reklama
chwalę się :-):-):-)
be5316_ADAMS%20ZAKIET.jpg
 
Do góry